طراح ارشد بازی Far Cry 6 یوبی‌سافت را ترک کرده است

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵

مارک مک‌گینلی (Marc McGinley)، طراح ارشد بازی Far Cry 6، اخیراً اعلام کرده که از یوبی‌سافت (Ubisoft) جدا شده است. این شخص برای توسعه‌ی Far Cry 6 در سال ۲۰۱۷ به استودیوی یوبی‌سافت مونتریال (Ubisoft Montreal) شد و به مدت چهار سال بر روی این بازی کار کرده است.

Far Cry 6 جدیدترین نسخه‌ی سری محبوب یوبی‌سافت است که این بار بازی‌بازان را به مبارزه و اکتشاف در جزیره‌ی Yara دعوت می‌کند؛ جایی که دیکتاتوری بی رحم به نام Anton Castillo در حال حکمرانی بر روی مردم است. توسعه‌دهندگان Far Cry 6 قول داده‌اند که این بازی جهان باز دارای گیم‌پلی متنوع‌تری نسبت به نسخه‌های قبل خواهد بود. علاوه بر این، بازی‌بازان نیز آزادی عمل بیشتری را در این عنوان خواهند داشت.

مک‌گینلی یکی از طراحان ارشد Far Cry 6 بود که حالا یوبی‌سافت را ترک کرده است. او در توییتر خود نوشت که ۲۲ اسفند (۱۲ مارس)‌ آخرین روز کاری او در استودیوی یوبی‌سافت مونتریال بود. این شخص در ادامه اعلام کرد که کار کردن با افراد بسیار با استعداد برای او بسیار لذت بخش بود و قطعاً دلش برای خانواده‌ی Far Cry تنگ خواهد شد. زمانی که کاربران در مورد برنامه‌ی آینده‌ی مک‌گینلی سوال کردند، این طراح توضیح داد که پیش از انتشار اخبار بیشتر، فعلاً می‌خواهد از یک هفته بیکاری لذت ببرد. همچنین او تایید کرد که قصد ندارد از صنعت بازی‌های ویدئویی خارج شود.

دلیل خروج مک‌گینلی از یوبی‌سافت مونتریال مشخص نیست. یکی از احتمالات این است که وظایف کاری او در پروژه‌ی توسعه‌ی Far Cry 6 به پایان رسیده‌اند. طبق اطلاعاتی که در دسترس داریم، استودیوی یوبی‌سافت تورنتو (Ubisoft Toronto) وظیفه‌ی رهبری تولید Far Cry 6 را برعهده دارد. با این حال، یوبی‌سافت معمولاً از استودیو‌های دیگر خود نیز برای تکمیل کردن بازی استفاده می‌کند.

جالب است بدانید که مک‌گینلی برای توسعه‌ی Far Cry 6 به یوبی‌سافت ملحق شد و در ساخت‌ نسخه‌های قبلی نقشی نداشته است. طبق توضیحات نوشته شده در صفحه‌ی لینکدین این شخص، مراحل تولید این بازی در سال ۲۰۱۷ آغاز شد؛ تقریباً یک سال پیش از عرضه‌ی Far Cry 5.

متاسفانه یوبی‌سافت هنوز از گیم‌پلی Far Cry 6 رونمایی نکرده و اطلاعات زیادی را نیز از آن به اشتراک نگذاشته است. با این حال، ما می‌دانیم که پیش از اعلام تاخیر بازی به دلیل شیوع ویروس Covid-19، این عنوان در ابتدا قرار بود تا در ماه فوریه عرضه شود. اگرچه تاریخ انتشار Far Cry 6 اعلام نشده، اما یوبی‌سافت تایید کرده است که بازی تا پیش از مارس ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.

بازی Far Cry 6 در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

19
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید