شایعه: به زودی رویدادی برای مجموعه‌ی Age of Empires برگزار خواهد شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴

با این که تازه در اواسط ماه مارس قرار داریم، اما به نظر می‌رسد که از حالا تا ماه ژوئن شاهد رویداد‌های متفاوتی خواهیم بود. شاید E3 دیگر آن اهمیت گذشته را نداشته باشد، اما ناشران و توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی همچنان از این بازه‌ی زمانی برای رونمایی از عناوین خود استفاده می‌کنند. حال ظاهراً یکی از این رویداد‌های جدید با سری محبوب Age of Empires ارتباط دارد.

همان طور که می‌دانید، مایکروسافت قصد دارد چندین رویداد را در تابستان سال جاری برگزار کند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان نتیجه گرفت که استودیوی ورلدز ادج (World’s Edge) نیز ممکن است در طی یک رویداد جدید از پروژه‌های مربوط به Age of Empires رونمایی کند. آقای جف گراب (Jeff Grubb)، خبرنگار و منبع داخلی صنعت، اخیراً فهرست رویداد‌های آینده را در توییتر خود به‌روزرسانی کرده و یک رویداد جدید با نام AOE را به آن افزوده است.

چف گراب پیش از این در پادکست‌های مختلف در مورد احتمال انتشار اخبار جدید از Age of Empires صحبت کرده بود. پس به نظر می‌رسد که او اطلاعات جدیدی را در مورد زمان برگزاری این رویداد شنیده است. طبق فهرست گراب، رویداد Age of Empires در تاریخ ۲۱ فروردین (۱۰ آوریل) برگزار خواهد شد.

با این حال، هنوز مشخص نیست که باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم. البته باید اعلام کنیم که Age of Empires 4 جدیدترین پروژه‌ی ورلدز اج محسوب می‌شود که تاکنون اطلاعات کمی در مورد آن منتشر شده است. از طرف دیگر، تمام بازی‌های قبلی Age of Empires دارای نسخه‌ی Definitive Editions بوده‌اند. پس احتمال دارد که شاهد معرفی یک نسخه‌ی فرعی مانند Age of Mythology باشیم.

البته باید در نظر داشته باشید که مایکروسافت این رویداد را تایید نکرده است. همچنین احتمال دارد که AOE چیزی غیر از Age of Empires باشد. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم این موضوع را فعلاً به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید. اگر قرار باشد در ماه آینده اطلاعات جدیدی از سری Age of Empires منتشر شود، به زودی شاهد تایید این موضوع خواهیم بود.

بازی Age of Empires 4 هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه است.

16
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید