احتمالا پوسته‌ی شخصیت فوتبالیست نیمار به بازی Fortnite اضافه شود

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
Fortnite

اینطور که به نظر می‌رسد نیمار (Neymar)، فوتبالیست مشهور، با کمپانی توسعه دهنده‌ی بازی Fortnite، اپیک گیمز (Epic Games)، در حال انجام مراوداتی می‌باشد. بر طبق برخی گزارشات به احتمال بسیار بالا به زودی پوسته‌ای جدید برای این بازی مبتنی بر این شخصیت فوتبالی منتشر می‌شود.

بالاخره فصل پنجم بازی Fortnite به اواخر خود رسید و فصل ششم آن به صورت رسمی در آستانه‌ی آغاز قرار گرفت. به همین دلیل و در ابتدای آغاز شروع این فصل، اپیک گیمز رسما شروع به انتشار جزئیاتی از آنچه که مخاطبین می‌توانند از فصل ششم این بازی انتظار داشته باشند، کرده است. در حالی که بسیاری از بازی‌بازان و طرفداران این عنوان محبوب انتظار افزوده شدن یکی از ابرقهرمانان DC Comics و یا دیگر مبارزان دیوانه‌ی کمیکی را داشتند، به نظر می‌رسد که این بار شاهد یک چیز جدید خواهیم بود. به احتمال بسیار بالا قرار است تا به زودی شاهد افزوده شدن شخصیت نیمار به این بازی باشیم.

طی اواخر این هفته، بازی Fortnite شروع به انتشار قطره چکانی اطلاعات و تیزرهایی از آینده‌ی این عنوان و محتویات در نظر گرفته شده برای آن کرد. به نظر می‌رسد که یکی از این تیزرها که از طریق حساب رسمی این اثر منتشر شده، اشاره به آمدن نیمار، ستاره‌ی فوتبالی برزیل به این بازی دارد. به نظر می‌رسد که قرار نیست تا شاهد تنها یک پوسته از این شخصیت باشیم و قرار است تا تعدادی پوسته‌ی مختلف بر اساس این ورزشکار با استعداد به بازی افزوده شود.

البته این خبر فعلا رسمی نشده و تنها در حد یک شایعه است، اما از آنجایی که هر دو حساب کاربری نیمار و اپیک گیمز به این موضوع واکنش نشان داده‌اند، می‌توان گفت که این شایعه تا حدود بسیار زیادی واقعیت دارد و به زودی شاهد انتشار اطلاعات رسمی از این موضوع خواهیم بود.

در ابتدا این نکات در طی یک ویدیوی کوتاه منتشر شده از شخصیت جونسی (Jonesy) بازی Fortnite، در حال صحبت در مورد آنچه که در فصل ۶ بازی Fortnite منتشر خواهد شد، توسط برخی بازی‌بازان مشاهده و به اشتراک گذارده شد. در کنار صدای این شخصیت شناخته شده‌ی درون بازی، چندین تصویر نیز وجود داشت که به صورت کاملا متداوم در این ویدیو چشمک می‌زد. با نگاهی دقیق به تصاویر چشمک زن، می‌توان یک پیراهن ورزشی را که دارای شماره ۱۰ می‌باشد و همچنین یک توپ فوتبال را مشاهده نمود. بر این اساس می‌توان گفت که به احتمال بسیار بالا محتوای بعدی بازی Fortnite با ورزش فوتبال مرتبط می‌باشد.

Fortnite

هواداران این عنوان به سرعت تصاویر منتشر شده را با تصاویر نزدیک نیمار و تیم فوتبال برزیل وی مقایسه کردند. آن‌ها دریافتند که پیراهن موجود در تصویر کاملا شبیه پیراهن شخصیت نیمار می‌باشد. با نگاهی به این عکس‌های منتشر شده و همچنین مقایسه‌ی عکس‌های نیمار و تیم فوتبال وی با تصاویر موجود در Fortnite می‌توان به راحتی ارتباطی را بین این دو مشاهده نمود که احتمالا از انتشار یک محتوای فوتبالی برای این بازی خبر می‌دهند.

این نکات متعدد فقط در آن فیلم تیزر نبودند و روند انتشار آن‌ها نیز متوقف نشد. روز شنبه، حساب رسمی توییتر (Twitter) بازی Fortnite در برزیل به طور کاملا مشهودی عکس پروفایل خود را تغییر داد. این تصویر، از شخصیت درون بازی Llama بود، اما یک تفاوت با تصاویر قبلی داشت و آن هم این بود که موهای این شخصیت به شکل خاصی، دقیقا مانند همان مدل موی مشهور نیمار، فر داده شده بود.

این ستاره‌ی فوتبال نیز زمین ننشست و وارد عمل شد. نیمار در توییتر رسمی بازی Fortnite، به تصاویر منتشر شده توسط این حساب واکنش نشان داد. در ادامه نیز این حساب توییتری با ارسال یک گیف کوتاه در پاسخ به این توییت گفت: “shh” که عموما به معای سکوت است. این به خودی خود توانست تا افراد بسیاری را متقاعد کند که چیزی برای انتشار مرتبط با این شخصیت فوتبالی قرار دارد و احتمالا فعلا یک راز به شمار می‌رود.

البته اینطور که به نظر می‌رسد خود شخصیت نیمار به شدت علاقمند است تا اطلاعاتی را در این زمینه با هواداران خود به اشتراک بگذارد، اما اپیک گیمز فعلا قصد چنین کاری را ندارد.  اپیک قبلا اعلام کرده بود که فصل جدید در تاریخ ۱۶ مارس (۲۶ اسفند ۱۳۹۹) به صورت رسمی آغاز خواهد شد. همچنین شایان ذکر است که بر طبق اعلام رسمی اپیک گیمز فصل جدید شامل یک ماموریت انفرادی و تک نفره نیز می‌شود که اینطور که معلوم است قرار است تا روند یکسان این بازی را تا حدودی تغییر دهد.

عنوان Fortnite هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس بازی‌بازان قرار دارد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم محمد حسین باجلان از اینجا مطالعه نمایید.

4
9
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید