صفحه‌ی فروشگاه مایکروسافت بازی Rainbow Six Quarantine از وجود کراس پلی خبر می‌دهد

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
Rainbow Six Quarantine

بازی Rainbow Six Quarantine، یک عنوان چند نفره از کمپانی یوبی‌سافت (Ubisoft) است که توانسته از زمان معرفی خود تا به امروز خیل عظیمی از بازی‌بازان و طرفداران عناوین ویدیویی را به سمت خود جذب نماید. حال به نظر می‌رسد که بر طبق لیست فروشگاه مایکروسافت (Microsoft) قرار است تا شاهد یک کراس-پلی در این بازی بین کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس باشیم.

بازی Rainbow Six Quarantine، که توسط استودیوی یوبی‌سافت در دست توسعه قرار دارد و توسط همین شرکت نیز منتشر می‌شود، اخیرا شاهد یک افشاگری در زمینه‌ی جزئیات و ویژگی‌های گیم‌پلی خود شد و همچنین فیلم‌‌هایی کوتاه از گیم‌پلی این اثر در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، اما با این همه، یوبی‌سافت در زمینه‌ی اطلاعات این بازی هنوز هم بسیار مرموز و محافظه کارانه رفتار می‌کند که باعث شده تا اطلاعات زیادی از این اثر نداشته باشیم. اینطور که به نظر می‌رسد به جای حالت PvP، این بازی بر روی حالت PvE تمرکز کرده است و قرار است تا حدودی مشابه فضای حالت Outbreak از عنوان Rainbow Six Siege رفتار نماید. اخیرا یک تست فنی و نسخه‌ی نمایشی از این عنوان در فروشگاه مایکروسافت لیست شده (که توسط کاربری با نام مستعار nitrowolf2 در رددیت (Reddit) کشف شده است) که جزئیات جدیدی از این عنوان ارائه می‌دهد.

این بازی از حالت آنلاین و چند نفره برای دو تا سه بازی‌باز به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند، اما یک بخش تک نفره نیز دارد که احتمال می‌رود مبتنی بر یک داستان باشد. این عنوان قرار است تا همچنین برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس و ایکس‌باکس وان منتشر شود و دارای یک کراس-پلی بین این پلتفرم‌ها نیز خواهد بود. وب سایت رسمی این بازی هنوز فقط آن را برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عنوان کرده است. بنابراین، این ممکن است که اولین خبر رسمی و تایید مثبت توسعه‌ی این عنوان برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و تا حدودی پلی‌استیشن ۵ باشد.

جالب توجه است که نام این بازی در این لیست به عنوان Rainbow Six: Parasite مشخص شده است که احتمالا فقط یک عنوان رمزی برای این بازی است. کمپانی یوبی‌سافت قبلا اظهار داشته که این عنوان، Rainbow Six Parasite نامیده نخواهد شد. اگر چه بر طبق برخی اخبار قطعا نام اصلی این بازی تغییراتی به خود خواهد دید. لازم به ذکر است که اگر چه هنوز در لیست تست فنی فروشگاه مایکروسافت هیچ چیزی در این زمینه گفته نشده است، اما ممکن است که این عنوان شوتر برای سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) نیز عرضه گردد.

بازی Rainbow Six Quarantine در حال حاضر قرار است تا قبل از تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (پنج شنبه، ۸ مهر ۱۴۰۰) به صورت رسمی منتشر شود. البته این روزها به شدت شاهد تاخیر خوردن آثار ویدیویی مختلف هستیم و این عنوان نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین اخیرا جزئیاتی از این بازی منتشر شد که می‌توانید آن‌ها را از اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این زمینه چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید.

7
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید