بهینه ساز جدید نسخه‌ی دموی بازی Outriders قابلیت motion blur را اضافه می‌کند

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
Outriders

همانطور که اکثریت شما می‌دانید، اخیرا نسخه‌ی دموی عنوان به شدت مورد انتظار Outriders در دسترس همگان قرار گرفت و همینطور در ادامه‌ی آن شاهد این بودیم که این دمو توانست تا بازخورد مثبتی از طرفداران دریافت کند. حال یک بهینه ساز جدید برای این نسخه‌ی نمایشی از بازی منتشر شده است که شامل یکی از خصوصیاتی که بسیار درخواست افزوده شدن آن را داده بودند، می‌باشد.

عنئوان Outriders، که توسط استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) و اسکوئر انیکس (Square Enix) در دست توسعه قرار دارد، از زمان معرفی خود تا به همین الان توانسته تا نام خود را به عنوان یکی از باز‌های به شدت مورد انتظار از نگاه طرفداران ثبت کند. اخیرا نیز یک نسخه‌ی دمو برای دریافت نظرات بازی‌بازان از این عنوان منتشر شد که بر طبق سخنان توسعه دهندگان تا حدود بسیار زیادی موفق بوده است و توانسته تا در حد انتظارات طرفداران این بازی ظاهر شود.

قابلیت Motion blur به راحتی یکی از دو موضوعی است که بازی‌بازان متعددی در نسخه‌ی دموی عنوان Outriders با آن مشکل داشتند و نیاز به یک بهینه ساز برای رفع مشکلات آن به شدت حس می‌شد. موضوع دیگری که بیش از همه در بین بازی‌بازان این نسخه‌ی نمایشی مطرح شد، لرزش بیش از اندازه و عذاب آور دوربین بازی در هنگام پخش کات سین‌های این بازی بود. توسعه دهندگان استودیوی People Can Fly هنوز در حال رفع مشکل مطرح شده‌ی دوم هستند و هنوز هیچ راه حل خاصی برای رفع آن ارائه نشده است. با این حال این استودیو امروز یک بهینه ساز جدید برای این عنوان در دست توسعه منتشر نمود که قرار است تا مشکلات قابلیت Motion blur را تا حدود زیادی رفع نماید.

نسخه‌ی دموی بازی Outriders بر روی استیم و پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ به روز شده است!

بهینه ساز مشابهی برای ایکس‌باکس در حال حاضر در حال آزمایش و تست قرار دارد. به محض اطلاع از آماده شدن آن، به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد.

با اعمال این بهینه ساز، وقتی به بخش تنظیمات این بازی و سپس برگه‌ی Display می‌روید، باید قابلیت Motion Blur را در پایین لیست مشاهده کنید. فقط کافی است که این گزینه را خاموش کنید و دفعه‌ی دیگری که شروع به دویدن سریع می‌کنید، شاهد بهبود کیفیت به شکل قابل توجهی خواهید بود و دیگر مانند دفعات قبلی با یک جهان تقریبا تار در اطراف خود مواجه نخواهید شد و جهان اطراف خود را به صورت کاملا واضح مشاهده خواهید نمود.

به خاطر داشته باشید که این گزینه در زبانه‌ی Display در بخش تنظیمات بازی قرار داد. در زبانه‌ی Display (Advanced) قابلیت تغییر ویژگی Motion blur را نخواهید دید. علاوه بر این، در توضیحات این بهینه ساز اشاره‌ای به این که این قابلیت جدید به پلتفرم ایکس‌باکس نیز عرضه خواهد شد یا نه اشاره‌ای نشده است، اما این ویژگی باید برای پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به خوبی عمل نماید.

علاوه بر رفع مشکلات مربوط به Motion blur، این بهینه ساز همچنین سیستم matchmaking این بازی را به شکل قابل توجهی بهبود می‌دهد و قرار است تا زمان این سیستم را نیز کاهش دهد و اجرای آن را روان‌تر گرداند.

علاوه بر این، بازی‌بازان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی با زیرنویس مشکل داشتند و اینطور که معلوم است این بهینه ساز جدید این مشکل را نیز رفع نموده است.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ آیا این بازی را تجربه کرده‌اید؟ تجربیات خود را از این عنوان با ما به اشتراک بگذارید.

4
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید