بازی Empire of Sin به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

بازی استراتژی Empire of Sin تنها چند ماه پس از انتشار قرار است به‌زودی به سرویس Xbox Game Pass اضافه شود.

شرکت مایکروسافت در طی ماه‌های اخیر عناوین مختلفی را به سرویس اشتراکی Xbox Game Pass اضافه کرده است. این سرویس تاکنون بیش از ۱۰۰ بازی را دارد. با اعلامی رسمی خرید بتسدا، ۲۰ بازی این شرکت نیز اخیراً به سرویس مذکور راه یافته‌اند. حال قرار است عنوان Empire of Sin به‌زودی به این سرویس اضافه شود.

بازی Empire of Sin اثری در سبک استراتژی نوبتی مافیایی است که در پاییز گذشته منتشر گردید، اما نتوانست بازخوردهای خوبی را از سوی منتقدین دریافت نماید. این عنوان که توسط جان رومرو (John Romero)، یکی از خالقان مجموعه‌ی Doom توسعه یافته است، وقایع آن در دهه‌ی ۱۹۲۰ و در شهر شیکاگو جریان دارد. بازی‌بازان در این اثر کنترل رییس یک گروه مافیایی را در دست می‌گیرند. هرکدام از گانگسترهای شهر شیکاگو از دوران واقعی الهام گرفته‌ شده‌اند. بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از زور ، از طریق جنگ استراتژیک مبتنی بر چرخش، یا از طریق ابزارهای اقناعی و معامله امپراطوری و قلمروی خود را گسترش دهند.

طبق پیام جدید منتشر شده در توییتر رسمی Empire of Sin، این بازی در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ (۱۸ مارس ۲۰۲۱) به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد. به نظر می‌رسد این بخشی از برنامه‌ی مایکروسافت برای اضافه کردن بازی‌های جدیدتر به سرویس خود باشد تا بتواند مشترکان بیشتری را جذب کند. همچنین اخیراً شایعه شده است که بازی Outriders نیز به این سرویس اضافه می‌شود. مشخصاً سرویس‌های اشتراکی راهی برای بازی‌بازانی است که می‌توانند عناوین قدیمی و حتی جدید را بدون نیاز به خرید کامل بازی تجربه کنند.

بازی Empire of Sin در حال حاضر بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

18
6
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید