رویداد Scrip Surplus بازی Fallout 76 آغاز شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

شرکت بتسدا (Bethesda) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که رویدادی به نام Scrip Surplus را مجددا به بازی Fallout 76 بازگردانده است و بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا از آن استفاده کرده و لذت ببرند.

درصد زیادی از بازی‌بازان با سری Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های گوناگون آن را بر روی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این فرنچایز Fallout 76 نام دارد که با ژانر اکشن خود می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای افراد باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که طرفداران این سری را به خود جذب کند. البته انتقادهای زیادی هم از این بازی شد و به همین دلیل، تیم سازنده فورا پشتیبانی خود را از آن آغاز کرد. این پشتیبانی هنوز هم ادامه دارد و هر چند وقت یک بار شاهد عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها، بسته‌های الحاقی و رویدادهای متنوعی هستیم. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Fallout 76 می‌تواند انتخاب نسبتا ایده‌آلی برای شما باشد. گفتنی است که استودیوی بتسدا به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

رویداد Scrip Surplus در گذشته برای بازی Fallout 76 در دسترس قرار گرفته بود و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. اخیرا بازی‌بازان زیادی بازگشت این رویداد را از تیم سازنده درخواست کرده بودند. در همین زمینه، بتسدا دست به کار شدت و این رویداد را به صورت محدود برای بازی منتشر کرد. هواداران با ورود به منوی این عنوان قادر هستند تا این رویداد و ماموریت‌هایش را تجربه کرده و امتیازات و پاداش‌های لازم را دریافت کنند. البته این افراد برای تجربه‌ی Scrip Surplus باید عجله کنند؛ چرا که تنها تا تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۰ (۲۲ مارس ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس خواهد بود. به گفته‌ی بتسدا، این تیم برنامه‌های زیادی در سال جاری برای این اثر دارند که در روزهای پیش رو اعلام خواهد شد.

بازی Fallout 76 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

5
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید