تریلری از محتویات جدید بازی Star Citizen منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶

به تازگی استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) در جدیدترین تریلر بازی Star Citizen به نمایش رویداد St. Patrick و تجهیزات جدید و منحصر به فرد Cyclone MT که برای بازی‌بازان در آینده منتشر خواهند شد، پرداخته است.

همان‌طور که در تریلر جدید مشاهده خواهید کرد، بازی‌بازان عنوان Star Citizen اکنون می‌توانند از یک پوسته‌ی ویژه به رنگ سبز و خاکستری برای ۲۹۵۱ Stella Fortuna Crusader Mercury استفاده نمایند. همچنین طرفداران سرسخت بازی Star Citizen می‌توانند با پرداخت هزینه و خرید Cyclone MT، از توانایی‌های این سفینه‌ی هیجان‌انگیز و منحصر به فرد لذت ببرند. همچنین یک Tumbril جدید به بازی افزوده خواهد شد و علاوه بر این که کاملاً متحرک است، با بستن آن به انواع سلاح‌ها یا برجک موشکی، می‌توان اطمینان حاصل کرد که Cyclone MT قدرت بسیار بیشتری را در اختیار داشته باشد. به نظر می‌رسد این محتویات جدید برای بسیاری از هواداران Star Citizen ارزشمند خواهند بود و استودیوی سازنده قصد دارد در تبلیغات آینده‌ی خود از نمایش این محتویات استفاده نماید.

البته استودیوی کلود ایمپریوم گیمز اعلام کرد که محتویات بسیار بیشتری در سال ۲۰۲۱ میلادی برای بازی Star Citizen عرضه خواهد شد. این محتویات جدید قرار است توسط یک شعبه‌ی جدید از استودیوی کلود ایمپریوم گیمز به صورت اختصاصی ساخته شوند. از این پس، شعبه‌ی جدید به صورت کاملا متمرکز مسئولیت پشتیبانی از سیستم‌های بازی Star Citizen و ارائه‌ی محتویات ویژه را بر عهده خواهد داشت.

عنوان Star Citizen یه عنوان یکی از پرهزینه‌ترین عناوین تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود. طبق اعلام استودیوی سازنده، در سال ۲۰۲۰ رکورد سرمایه‌گذاری مشارکتی برای توسعه‌ی بازی Star Citizen شکسته شد و به نظر می‌رسد سرمایه‌ی مذکور در سال ۲۰۲۱ نیز با رشد بسیار تندی همراه باشد. در هر صورت طرفداران علاقه‌ دارند با پروژه‌ی Squadron 42 استودیوی کلود ایمپریوم گیمز نیز آشنا شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر اعلام رسمی این شرکت باشیم.

در پایان شما می‌توانید تریلر جدید از محتویات آینده‌ی بازی Star Citizen را مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

5
5

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید