بازی Wild West Dynasty رسماً معرفی شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶

شرکت تاپلیتز پروداکشنز (Toplitz Productions) ناشر عنوان Medieval Dynasty و استودیوی ویرچوال مجیک گیمز (Virtual Magic Games)، به صورت رسمی از بازی Wild West Dynasty رونمایی کردند.

بازی Wild West Dynasty اثری در سبک نقش‌آفرینی و شبیه‌سازی از دید اول شخص است که بر روی المان‌های بقا تمرکز دارد. همان‌طور که از عنوان بازی پیداست، وقایع آن در دوران غرب وحشی و در صده‌ی ۱۸۰۰ جریان دارد. در این دوران، مهاجران بسیاری از قاره‌های دیگر به منظور یافتن کار و زندگی بهتر در حال آمدن به آمریکا هستند. این مهاجران ابتدا به زراعت و پرورش گاو پرداختند و به تدریج توانستند شهرها و شهرک‌هایی را بسازند. با یافتن طلای کافی به تدریج می‌توانید یک شهرک کوچک با سالن ها، بازرگانان، ماجراجویان و هفت‌تیرکش‌ها به یک شهر جالب تبدیل کنید‌.

شما بازی Wild West Dynasty را به عنوان یک گاوچران آغاز می‌کنید یک دامداری رها شده مواجه می شود. بازی‌بازان در این موقع باید به پیدا کردن غذا و شکار حیوانات بپردازند و می‌توانند گوشت و چرم آن‌ها را بفروشند. به محض ساخت مزرعه مناسب، ممکن است سایر مهاجران تصمیم بگیرند که بمانند و اجازه اقامت بگیرند. در این زمان شما می‌تواند شروع به ساختن یک شهر با تمام مکان‌های کلاسیک آن مانند سالن، دفتر کلانترها، فروشگاه ها و حتی هتل‌ها بپردازید. راهزنان در این راه برای شما مشکل‌ساز خواهند بود، بنابراین باید تیراندازی را یاد بگیرید و به خوبی از خود و شهر دفاع کنید. همچنین بازی‌باز می‌تواند ازدواج کند و یک وارث داشته باشند تا سلسله‌ی خود را برای مدت طولانی تداوم دهند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Wild West Dynasty دارای یک حالت داستانی با ماموریت‌های مختلف است. همچنین یک درخت مهارت پرجزئیات و اسب سواری در این بازی وجود دارد. علاوه بر این، برخی موارد اضافی شامل قابلیت استخراج طلا از معدن نیز در این اثر قرار دارد که موجب تنوع در گیم‌پلی می‌شود.

بازی Wild West Dynasty در سال ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی (استیم) عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده بفرمایید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

21
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید