بهینه‌سازی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین بهینه‌سازی مربوط به بازی Assassin’s Creed Valhalla را در اختیار هواداران قرار داد. این بهینه‌سازی بسیاری از باگ‌های بازی را برطرف می‌نماید.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری محبوب و جذاب Assassin’s Creed در دسترس قرار گرفته که استقبال خوب بازی‌بازان را به دنبال داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری Assassin’s Creed Valhalla نام دارد که اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شد. در این نسخه باید هدایت شخصیتی به نام Eivor را به دست گرفته و ماموریت‌های بسیار جذابی را طی کنید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این فرنچایز هستید، این نسخه را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت یوبی‌سافت به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

ظاهرا در روزهای گذشته برخی از بازی‌بازان نمی‌توانستند چالش‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla را به سادگی حل کنند. وجود برخی از باگ‌های عجیب، آن‌ها را آزار می‌داد. به همین دلیل، درخواست‌های زیادی مبنی بر رفع این مشکلات برای تیم سازنده فرستاده شد. یوبی‌سافت نیز به سرعت دست به کار شد و یک بهینه‌سازی کاربردی را در دسترس قرار داد تا تعداد این باگ‌ها و ایرادات را به حداقل رسانده باشد. باگ‌های موجود در چالش‌های مربوط به برخی از مراحل نظیر Rock of Fertality،The Reeve of Winchester و Island of EelsI به وسیله‌ی این بهینه‌سازی برطرف شده‌اند و اکنون هواداران قادر هستند تا با خیال راحت‌تری آن را تجربه کنند. پس اعمال این بهینه‌سازی برای این افراد ضروری به نظر می‌رسد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

28
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید