ماد جدیدی برای بازی Skyrim منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

امروز یک ماد بسیار جالب و کاربردی برای بازی Skyrim در دسترس قرار گرفت که گزینه‌های فراوانی را برای شخصی‌سازی به بازی‌بازان ارائه می‌دهد.

Skyrim از سری عناوین اکشن و نقش‌آفرینی است که بسیاری از بازی‌بازان آن را تجربه کرده و به خوبی آشنایی دارند. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۱ میلادی به دست بازی‌بازان رسید و واکنش بسیار خوب منتقدان و بازی‌بازان فراوانی را هم در پی داشت. این عنوان توانست نمرات بالایی را هم دریافت کند و به یکی از تحسین‌برانگیزترین آثار آن سال تبدیل شود. این عنوان در مجموع بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و به همین دلیل، افراد زیادی قادر به تجربه‌اش هستند. بنابراین اگر هنوز هم Skyrim را امتحان نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم آن را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید. قابل ذکر است که استودیوی بتسدا (Bethesda) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازار ساخت ماد برای بازی Skyrim بسیار داغ است. حتی حال که چندین سال از انتشار این بازی گذشته است، مادسازان فراوانی نسبت به ساخت و عرضه‌ی مادهایشان برای آن اقدام می‌کنند. یکی از برترین ویژگی‌های این بازی را باید امکان شخصی‌سازی به حساب آورد. در همین راستا، یکی از مادسازان با تجربه به نام phenderix امروز مادی را منتشر کرد تا بازی‌بازان بتوانند به گزینه‌های بیشتری برای شخصی‌سازی دسترسی داشته باشند. هواداران به وسیله‌ی این ماد قادر هستند تا تغییراتی را در شخصیت‌ها، سلاح‌ها و آیتم‌ها اعمال کرده و از این تنوع لذت ببرند. بدیهی است که این ماد تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل اجرا است و از امروز می‌توانید آن را از تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع دریافت کنید.

به محض دریافت اخبار بیشتر در خصوص بازی Skyrim، تیم گیمفا مثل همیشه آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

20
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید