نقشه‌ی جدیدی به بازی Skater XL اضافه شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

استودیوی ایزی دی (Easy Day) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی مربوط به بازی Skater XL را در دسترس هواداران قرار داد. این به‌روزرسانی محتویاتی نظیر یک نقشه‌ی بزرگ را به بازی اضافه می‌کند. همچنین برای اشنایی بیشتر افراد، ویدئویی از این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است که نباید آن را از دست داد.

آثار ورزشی را باید از محبوب‌ترین و هیجان‌انگیزترین‌ها در دنیای بازی‌های ویدئویی به حساب آورد. در این بین، بازی‌های مربوط به ورزش اسکیت هم طرفداران خاص خود را دارد. یکی از جذاب‌ترین فرنچایزها در مورد این ورزش Skater نام دارد که هر چند وقت یک بار نسخه‌ای از آن در دسترس قرار می‌گیرد و معمولا استقبال برخی از هواداران را به دنبال دارد. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Skater XL نام دارد که در آن خلاقیت و به کار بردن ترفندهای متنوع بسیار مهم است. در این بازی می‌توانید شخصیت، اسکیت و نقشه‌ی دلخواهتان را انتخاب کرده و به انجام این ورزش مهیج بپردازید. سپس باید از شخصیت خود یک قهرمان بسازید و با قابلیت‌های شخصی‌سازی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، به بهتر شدن او کمک کنید. یکی از اماکن برتر بازی که مورد استقبال بازی‌بازان هم قرار گرفته، نقشه‌ی کالیفرنیا است که هیجان خوبی را به طرفداران منتقل می‌کند. بنابراین اگر از دوست داران عناوین ورزشی هستید، Skater XL را حداقل برای یک بار تجربه کنید. گفتنی است که استودیوی ایزی دی به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته است.

از چند ماه قبل تا کنون، به‌روزرسانی‌های فراوانی برای بازی Skater XL در دسترس قرار گرفته است که به بهبود آن کمک زیادی کرد. حال امروز به‌روزرسانی دیگری به دست طرفداران رسیده که علاوه‌بر رفع باگ‌ها و مشکلات بازی، نقشه‌ی جدیدی به نام Embarcadero Plaza را به آن اضافه کرده است. بازی‌بازان قادر هستند تا به انجام فعالیت‌های مختلفی در این نقشه پرداخته و ساعت‌ها سرگرم شوند. ضمنا امکان تمرین هم در آن وجود دارد و هواداران می‌توانند با انجام این کار، آمادگی بیشتری برای سایر بخش‌ها داشته باشند. پس به نظر می‌رسد که اعمال این به‌رورسانی برای هواداران ضروری باشد.

بازی Skater XL در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از نقشه‌ی این به‌روزرسانی منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید