شرکت بلیزارد قصد ساخت یک بازی چندنفره را دارد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) برنامه‌های فراوانی برای توسعه‌ی چند بازی دارد که هر یک را در آینده‌ای نزدیک به دست بازی‌بازان خواهد رساند. حال امروز مطلع شدیم که این تیم قصد دارد تا عنوان چندنفره‌ی دیگری را در دسترس قرار دهد.

بدون شک بسیاری از بازی‌بازان با آثار شرکت بلیزارد آشنایی داشته و آن‌ها را بر روی پلتفرم‌های گوناگون تجربه کرده‌اند. این تیم در حال حاضر مشغول ساخت بازی‌های مختلفی است که گل سرسبد آن‌ها را باید Overwatch 2 به حساب آورد. این بازی چندنفره و جذاب قرار است در آینده‌ای نه چندان دور در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد و پیش‌بینی می‌شود که واکنش مثبت افراد را در پی داشته باشد. حال علاوه‌بر این بازی، بلیزارد قصد دارد تا اثر چندنفره‌ی دیگری را هم توسعه دهد که احتمالا تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

یکی از اعضای شرکت بلیزارد اینترتینمنت به نام دن جان کاکس (Dan John Cox) امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد و این خبر را به دست بازی‌بازان رساند. ظاهرا این تیم قصد دارد تا افرادی را برای توسعه‌ی هر چه بهتر این بازی استخدام کند. آن‌ها امیدوار هستند تا با اضافه کردن افراد متخصص و باتجربه به تیم خود، روند ساخت این بازی را به بهترین شکل ادامه دهند. به احتمال زیاد تمام بخش‌های این عنوان به صورت آنلاین خواهد بود و آن‌ها را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان تجربه نمایید.

حال باید منتظر بود و دید که بلیزارد اینترتینمنت دقیقا چه زمانی از بازی خود به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد. حتی هنوز نام این عنوان نیز مشخص نشده است و بازی‌بازان از دیگر جزئیات آن بی خبر هستند. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این قضیه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

9
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید