استودیوی سانتا مونیکا برای یک پروژه‌ی جدید به دنبال جذب یک نویسنده‌ی ارشد است

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، سازنده‌ی سری God of War، به دنبال جذب یک نویسنده برای کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است.

بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی God of War مشتاقانه منتظر اطلاعات جدیدی از نسخه‌ی بعدی این سری هستند، با این حال به نظر می‌رسد استودیوی سانتا مونیکا بر روی یک پروژه‌ی دیگر نیز کار می‌کند. اخیراً در توییتر رسمی این استودیو پیامی منتشر شده که نشان می‌دهد سانتا مونیکا به دنبال استخدام یک نویسنده‌ی ارشد برای کار بر روی یک پروژه‌ی معرفی نشده است. همچنین در این توییت یک Gif منتشر شده که به داستان شخصیت کریتوس (Kratos) اشاره دارد. احتمال دارد این موضوع به این معنا باشد که پروژه جدید مرتباط با مجموعه‌ی God of War باشد.

این اشاره به پروژه‌ی دیگر ممکن است برای برخی از مخاطبان تعجب‌آور باشد، اما استودیوها به طور کلی در یک زمان روی چندین پروژه کار می‌کنند. توسعه بازی AAA فرآیندی دشوار محسوب می‌شود که قبل از توسعه، به سال‌ها برنامه‌ریزی نیاز دارد. در ابتدا اعلام شد که نسخه‌ی Ragnarok در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. این بدان معناست که کار بر روی دنباله قبل از انتشار ۲۰۱۸ God of War آغاز شده است. با این حال ممکن است انتشار Ragnarok تا سال ۲۰۲۲ به تعویق بیفتد.

استودیوی سانتا مونیکا در کنار ساخت بازی‌های سری God of War، در توسعه‎‌ی بازی‌هایی مانند Twisted Metal, The Order:1886 و Journey به توسعه‌دهندگان کمک کرده است. وجود عنوان نویسنده‌ی ارشد نشان می‌دهد که این استودیو به صورت مستقل بر روی یک بازی کار می‌کند و ممکن است یک عنوان فرعی از مجموعه‌ی God of War باشد.

32
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید