ماد جدیدی برای بازی GTA V منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵

امروز ماد بسیار جالبی برای بازی GTA V در دسترس قرار گرفت که به بهبود کیفیت و گرافیک آن می‌پردازد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی در خصوص این ماد عرضه شده است که نباید آن را از دست داد.

همان‌طور که اطلاع دارید، GTA از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید که تقریبا تمام بازی‌بازان به تجربه‌ی نسخه‌های گوناگون آن پرداخته‌اند. GTA V یکی از همین نسخه‌ها است که ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی بر روی کنسول‌های نسل هفتمی در دسترس قرار گرفت و رفته رفته به سایر نسل‌ها نیز آمد. به همین دلیل است که این بازی در بین نسخه‌های این سری به رکورد فوق‌العاده‌ای رسیده است و سازندگان نیز درآمد خوبی از این راه کسب کرده‌اند. قابل ذکر است که شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) وظیفه‌ی ساخت این شاهکار را به عهده داشته است.

جدا از پشتیبانی خوب تیم سازنده و عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف برای بازی GTA V، تا به حال مادهای فراوانی نیز برای آن در دسترس قرار گرفته‌اند. در واقع می‌توان گفت که بازار ساخت ماد برای این عنوان هنوز هم داغ است و مادسازان زیادی برای اضافه کردن محتویات به آن مشتاق هستند. حال امروز یک ماد دیگر به نام Grand Theft Auto 5 Remake برای این بازی عرضه شده است که به بهبود گرافیک و کیفیت آن می‌پردازد. این ماد توسط فردی به نام Nb.Design ساخته شده و هم‌اکنون در تمام وب‌سایت‌هایی مرتبط با این موضوع قابل دانلود است. این فرد سابقه‌ی خوبی در تولید مادهای مختلف در کارنامه‌های خود دارد و این ماد را باید یکی از برترین کارهای او به حساب آورد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این اثر هستید، ماد ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

از محتویات این ماد باید به اعمال تغییراتی در درخت‌ها، زمین، سنگ‌ها و آب و هوا اشاره داشت. در واقع این ماد، بازی را به نسخه‌ای بازسازی شده تبدیل می‌کند. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی در این زمینه منتشر شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

42
7
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید