آرک‌تایپ برای توسعه‌ی یک عنوان علمی تخیلی با استودیوی بلر همکاری می‌کند

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
Archetype Entertainment

به نظر می‌رسد که استودیوی آرکی‌تایپ اینترتینمنت (Archetype Entertainment)، که متشکل از اعضای سابق استودیوهای استودیوهای بایوور (BioWare) و ناتی‌داگ (Naughty Dog) می‌باشد، در حال آماده شدن برای توسعه‌ی یک عنوان علمی تخیلی جدید می‌باشد و چیزهایی نیز برای معرفی در طی روزهای آینده در دست دارد.

اگرچه دیدن توسعه و انتشار جدیدترین بازی‌ها از سمت بهترین و مورد اعتمادترین استودیوها همیشه یک موضوع هیجان انگیز و جالب هست، اما در این هیچ شکی نیست که بازی‌هایی که توسط استودیوهای کوچکتر و یا حتی مستقل توسعه می‌یابند نیز هایپ و هیجان خاص خودشان را دارند. اکثریت با این موضوع موافق هستند که بزرگی و عظمت یک استودیو و بودجه‌ی آن لزوما باعث تولید یک بازی خوب و شاهکار نمی‌شود. مهمترین چیز در زمینه‌ی تولید یک عنوان بی‌بدیل، تعداد کارمندان و یا بودجه نیست بلکه مدیریت و رفتار درست و برنامه ریزی شده است که می‌تواند یک استودیوی کوچک را شاهکار ساز و یک شرکت بزرگ را نابود سازد.

یکی از این موارد استودیوی آرک‌تایپ اینترتینمنت می‌باشد که هرچند یک استودیوی توسعه دهنده‌ی عناوین ویدیویی کوچک محسوب می‌شود، اما با کارمندان و جادوگرانی از از استودیوهای شاهکار ساز ناتی‌داگ و بایوور پر شده است که همین موضوع به خودی خود باعث افزایش امید جامعه‌ی بازی‌بازان جهانی به این استودیو و بازی‌هایی که در دست توسعه دارند، شده است. متأسفانه، ما دقیقاً نمی‌دانیم که آن‌ها بر روی چه چیزی کار می‌کنند، اما امروز بالاخره یک خبرهایی از بازی در دست توسعه‌ی این استودیو به بیرون منتشر شد.

آرک‌تایپ اینترتینمنت از طریق حساب رسمی توییتر (Twitter) خود که به تازگی راه اندازی شده است، به صورت کاملا رسمی اعلام نمود که این استودیوی توسعه دهنده با یک استودیوی مشهور دیگر در زمینه‌ی تولید عناوین ویدیویی و مشتقات آن، بلر استودیوز (Blur Studios)، بر روی یک بازی جاه‌طلبانه در زمینه‌ی فضایی و علمی-تخیلی همکاری می‌کند. متأسفانه، این اطلاعات جزئی تنها چیزی است که هم اکنون از این بازی می‌دانیم. از امروز که این شایعه منتشر شده است تا همین الان تعداد زیادی از بازی‌بازان حدس زده‌اند که به احتمال بسیار زیاد با چیزی شبیه به فرنچایز Mass Effect روبرو خواهیم بود، اما با این همه اینکه این عنوان در زمینه‌ی علمی-تخیلی و فضایی خواهد بود تنها چیز رسمی و معتبری است که از این بازی می‌دانیم.

از اینکه می‌خواهیم اطلاعاتی از این بازی را در اختیار شما بگذاریم به شدت هیجان زده‌ایم! استودیوی ما در حال استخدام در هر زمینه‌ای برای توسعه‌ی یک عنوان جدید است. قصد داریم تا با همکاری بلر استودیوز (Blur Studios) روند توسعه‌ی این عنوان فضایی و علمی-تخیلی را به انتها برسانیم و از حمایت همه‌ی شما عزیزان نیز متشکریم.

در حال حاضر اکثریت بازی‌بازان به یک سوال مشترک رسیده‌اند. این که این بازی برای چند سال است که در دست توسعه قرار دارد و آیا هنوز در ابتدای راه توسعه می‌باشد و یا تا حدودی این مسیر را پیموده است؟ با این حال از آنجایی که آرک‌تایپ اینتتینمنت یک استودیوی تازه تاسیس است، به احتمال بسیار بالا این بازی یک عنوان تازه است و یا در بهترین حالت دو یا سه سالی از توسعه‌ی آن می‌گذرد.

نظر شما در این مورد چیست؟ به نظرتان آرک‌تایپ اینترتینمنت می‌تواند تا موفق عمل کند یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

7
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید