Final Fantasy 7 Remake Intergrade و Resident Evil Village بخشی از رویداد زنده‌ی پلی‌استیشن ژاپن خواهند بود

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

اخبار پیرامون پلی‌استیشن حاکی از آن هستند که بازی‌های Final Fantasy 7 Remake Intergrade و Resident Evil Village بخش بزرگی از رویداد پخش زنده‌ی پلی‌استیشن ژاپن خواهند بود و این رویداد دیجیتالی نیز در تاریخ ۱ فروردین ۱۴۰۰ (۲۱ مارس) برگزار خواهد شد.

همان‌طور که مطلع هستید، بازی‌های Resident Evil Village و Final Fantasy 7 Remake Intergrade را می‌توان از عناوین مورد انتظار امسال قلمداد کرد که اولین بازی بازی‌بازان ژانر وحشت را بی‌نهایت سر شوق آورده است و دومی نیز نسخه‌ی ارتقاء یافته بازی Final Fantasy 7 Remake خواهد بود که در سال گذشته برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. به هر ترتیب، اگر از علاقه‌مندان به دو بازی مذکور هستید، رویداد پخش زنده‌ی پلی‌استیشن در تاریخ ۱ فروردین می‌تواند حاوی اطلاعات و حتی شاید ویدیوهایی از گیم‌پلی این بازی‌ها باشد.

همچنین، لازم به ذکر است که این رویداد پخش زنده با نام “!Play! Play! Play” به صورت رسمی از سوی شرکت سونی و برند پلی‌استیشن برگزار خواهد شد و مدیران ارشد دو بازی مذکور نیز حضور بازی‌های خود را در این رویداد تایید کردند. البته، تاکنون هیچ اطلاعاتی در مورد این‌که باید منتظر چه محتوایی از بازی‌های حاضر در این رویداد باشیم، در دسترس نیست اما با توجه به شایعات می‌توان امیدوار بود تا بخشی از سوال‌های طرفداران و مشتاقان این عناوین در این رویداد دیجیتالی پاسخ داده شود.

بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade به صورت انحصاری در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن) در دسترس دارندگان پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت و بازی Resident Evil Village نیز در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ می) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

16
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید