خبرنامه ۱۱؛ مهم‌ترین اخبار هفته‌ی سوم اسفند ۹۹

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷

یازدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار، مشغله‌ و گرفتاری‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما عزیزان ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌های جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

شاید بتوان مهم‌ترین خبر دنیای بازی در هفته‌ی گذشته را رسمی شدن خرید شرکت بتسدا توسط مایکروسافت دانست. پس از طی شدن همه‌ی مراحل حقوقی، سرانجام بتسدا و کمپانی مادر آن یعنی زنی‌مکس مدیا با قراردادی به ارزش ۷٫۵ میلیارد دلار به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت اضافه شدند. از طرف دیگر نیز تاریخ انتشار بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 مشخص شد.

با یازدهمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت FHD

 

11
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید