شایعه: بسته‌ی الحاقی جدید بازی DOOM Eternal هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷

شایعات پیرامون بازی DOOM Eternal حاکی از آن هستند که بسته‌ی الحاقی جدید این بازی با نام The Ancient Gods – Part Two هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد.

همچنین، این شایعات ابتدا توسط کاربر توییتر Aggiornamenti Lumia و در قالب چند تصاویر فاش شده از این بسته‌ی الحاقی شروع به دست به دست شدن در میان بازی‌بازان کرد و طبق آن نیز قرار است تا این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۱۸ مارس (کمتر از یک هفته‌ی آتی) منتشر شود. از طرفی دیگر، انتشار تصاویر احتمالی این بسته‌ی الحاقی و تطابق آن با صحبت‌های سازندگان بازی می‌تواند اعتبار بیشتری به این شایعات بدهد. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

همچنین، لازم به ذکر است که بخش اول بسته‌ی الحاقی DOOM Eternal: The Ancient Gods در ماه اکتبر راهی پلتفرم‌های مختلف شد و با توجه به استقبال بسیار خوب بازی‌بازان از آن، استودیوی ایدسافتور (id Software) تصمیم گرفته است تا در اسرع وقت آن‌ها را به ماموریت‌ها و مکان‌های جدید به سراغ دشمنانی جدید بفرستد.

بازی DOOM Eternal هم اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ قرار دارد.

9
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید