The Elder Scrolls Online به محبوب‌ترین بازی MMORPG چندپلتفرمی تبدیل شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶

شرکت بتسدا (Bethesda) آمار مجموع تعداد بازی‌بازان The Elder Scrolls Online را اعلام کرد. تاکنون بیش از ۱۸ میلیون نفر این بازی را تجربه کرده‌اند و اثر مذکور اکنون به یکی از محبوب‌ترین عناوین MMORPG چندپلتفرمی تبدیل شده است.

چند روز قبل سرانجام خرید شرکت بتسدا وکمپانی مادر آن یعنی زنی‌مکس مدیا (ZeniMax Media) توسط مایکروسافت به صورت رسمی تایید شد. در طول دو روز اخیر، اطلاعاتی در خصوص عناوین انحصاری و همچنین جزئیات این خریداری منتشر گردید. در این میان، بازی The Elder Scrolls Online توانست با ثبت آماری جدید، به یکی از محبوب‌ترین عناوین MMORPG تبدیل شود.

بازی The Elder Scrolls Online در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد و شرکت بتسدا در طول این سال‌ها، پشتیبانی بسیار خوبی از این عنوان داشته است. در طول یک سال اخیر، ۳ میلیون بازی‌باز جدید به این بازی جذب شدند و حال مجموع تعداد کاربرانی که آن را تجربه کرده‌اند، به بیش از ۱۸ میلیون نفر رسیده است.

The Elder Scrolls Online احتمالاً در ماههای آینده شاهد پیوستن بازی‌بازان جدیدی خواهد بود، زیرا مایکروسافت و بتسدا تایید کرده‌اند که ESO یکی از عناوینی است که  به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود. همچنین در اواخر سال جاری میلادی، نسخه‌ی نسل نهمی این بازی در قالب یک به‌روزرسان نسل بعدی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

ثبت آمار ۱۸ میلیونی برای The Elder Scrolls Online بسیار قابل توجه است؛ گرچه با آمار تعداد بازی‌بازان ۱۰۰ میلیونی World of Warcraft فاصله‌ی زیادی دارد. با توجه به به این‌که بسته‌ی الحاقی Flames of Ambition به‌تازگی منتشر شده است، همچنان کاربران زیادی به تجربه‌ی این اثر می‌پردازند. این بسته‌ی الحاقی اولین بخش از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌‎ی Gates of Oblivion محسوب می‌شود که در آن بازی‌بازان در برابر Mehrunes Dagon و Daedric Prince of Destruction قرار می‌گیرند. این بسته‌ی گسترش‌دهنده به همراه یک به‌روزرسانی به نام Blackwood در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) منتشر خواهد شد.

بازی The Elder Scrolls Online هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

13
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید