جزئیات جدیدی از جهان بازی Halo Infinite منتشر شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

بازی Halo Infinite به عنوان یک ریبوت معنوی برای این مجموعه، یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. سازندگان پیش‌تر تایید کرده بودند که در این نسخه، برخی از المان‌های جهان باز قرار داده شده‌اند. در همین راستا، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) اخیراً جزئیات جدیدی را از این بخش از بازی مذکور را به اشتراک گذاشته است.

مواردی مانند آب و هوای پویا، چرخه‌ی شبانه‌روز و برخی از عناصر دیگر جهان باز در بازی Halo Infinite وجود دارند. در خصوص پویایی آب و هوا، در این بازی شاهد سیستم مه و باد پویا خواهیم بود. به گفته‌ی ۳۴۳ اینداستریز، الگوهای آب و هوایی مانند طوفان شن و طوفان برف به عنوان به‌روزرسانی پس از انتشار بازی اضافه می‌شوند.

از طرف دیگر، چرخه‌ی شبانه‌روزی بازی Halo Infinite در در جنبه‌های مختلف آن تاثیرگذار خواهد بود. به عنوان مثال، میان‌پرده‌ها بسته به زمان روز یا شب تغییر می‌کنند. در شب نیز شاهد دشمن بیشتری از جمله Phantoms و دشمنان دارای نورافکن خواهیم بود. همچنین همزمان با Gruntهایی که خوابیده‌اند، بیشتر برخورد خواهید کرد.

جهان بازی Halo Infinite دارای چند محیط مختلف خواهد بود. محیط اصلی این بازی براساس Pacific Northwest بنا شده است. همچنین شما می‌توانید به مناطق دیگری مانند مرداب‌ها، مکان‌های جنگ‌زده، غارها، سازه‌های Forerunner، پایگاه‌های Banished و غیره دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، جهان این بازی دارای حیات وحش خواهد بود که بازی‌بازان با آن روبه‌رو خواهند شد؛ گرچه هیچ‌گونه حیوان وحشی در آن وجود ندارد.

در خصوص مواردی که به فعالیت‌های جانبی مربوط می‌شود، بازی‌بازان می توانند به دنبال گزارش‌های صوتی (Audio Logs) در محیط باشند که جزئیات داستانی بیشتری را درباره حلقه‌ی Zeta Halo، اعضا و گذشته‌ی آن‌ها دریافت می‌کنند. همچنین قابلیت اکتشاف جهان در بازی نیز وجود دارد و همچنین می‌توانید برخی ماموریت‌های جانبی را انجام دهید. البته بازی Halo Infinite یک مسیر خطی است که نمی‌توان از آن خارج شد.

۳۴۳ اینداستریز به صورت ماهانه اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite را به اشتراک می‌گذارد. این استودیو ماه گذشته اطلاعاتی از وسایل نقلیه‌ی موجود در این بازی را منتشر کرد. این بازی در پاییز ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

29
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید