فیل اسپنسر از نقش تانگو گیم‌ورکس در ایکس‌باکس می‌گوید

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰

حضور ضعیف در ژاپن موضوعی محسوب می‌شود که ایکس‌باکس از زمان تاسیس خود با آن روبه‌رو بوده است. با این حال، در سال‌های اخیر این روند بهتر شده است. فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رییس ایکس‌باکس، قبلاً بارها در مورد حضور بیشتر آن‌ها در ژاپن و آسیا صحبت کرده بود. با خرید بتسدا (Bethesda)، استودیوی ژاپنی تانگو گیم‌ورکس (Tango GameWorks) نیز به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت اضافه می‌شود. این بدان معناست که ایکس‌باکس یک توسعه‌دهنده‌ی فرست پارتی ژاپنی را در اختیار دارد. اسپنسر این امر را اولین قدم ایکس‌باکس برای حضور در بازارهای ژاپن می‌داند.

در جریان میزگرد اخیر مایکروسافت و بتسدا، فیل اسپنسر اشاره کرد که از همکاری با استودیوی تانگو گیم‌ورکس هیجان‌زده است. وی همچنین توضیح داد اضافه شدن این استودیو به ایکس‌باکس، اولین قدم آن‌ها برای حضور بیشتر در ژاپن و بازارهای آن خواهد بود.

وی در این خصوص گفت:

من آماده رفتن به توکیو و بازدید از استودیوی تانگو گیم‌ورکس هستم. این استودیویی است که من برای خلاقیت‌های آن‌ها احترام زیادی قائلم. مدت‌هاست که در مورد تمایل خود برای حضور بیشتر ایکس‌باکس در ژاپن صحبت کرده‌ام و این یک قدم بسیار خوب محسوب می‌شود.

استودیوی تانگو گیم‌ورکس هم‌اکنون بر روی توسعه‌ی بازی GhostWire: Tokyo کار می‌کند. این بازی قرار است در اواخر سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه شود و به مدت یک سال در انحصار کنسولی پلی‌استیشن خواهد بود. این استودیو سابقه‌ی کار بر روی سری بازی‌های The Evil Within را در کارنامه‌ی خود دارد.

27
10
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید