تحلیل برنامه اپل برای ساخت هدست واقعیت آمیخته

۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
هدست واقعیت آمیخته اپل

در حال حاضر سوالات بسیاری در مورد دستگاه بعدی اپل که احتمالاً به دنبال تلفیق واقعیت مجازی و با واقعیت افزوده است (موسوم به هدست واقعیت آمیخته)، وجود دارد. اگرچه هیچ‌کس نمی‌تواند به طور تمام و کمال در مورد برنامه‌های اپل و نحوه طراحی و عرضه این محصول مورد انتظار اطلاعات دقیقی در اختیار ما بگذارد اما مینگ چی کو (Ming-Chi Kou)، تحلیلگر TF International نگاهی به اشاره‌های گذشته داشته است تا جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار دهد.

شاید بتوان جزئیاتی که او در سال ۲۰۱۷ در مورد آیفون ایکس (که رسانه‌ها اغلب آن را یک نسخه از آیفون ۸ می‌خواندند) گزاش داد، تاییدی بر تحلیل‌های دقیقش در نظر گرفت.

۷ ماه پیش از معرفی رسمی آیفون ایکس، گوشی‌های هوشمند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رونمایی شدند و در کمال ناباوری، «کو» ابعاد نمایشگر هر ۳ این محصولات، استفاده از نمایشگر امولد در آیفون ایکس و پیکربندی حافظه هر مدل را می‌دانست. مهم‌تر از همه او به سرمایه‌گذاران اشاره کرد که چطور دوربین جلوی جدید دستگاه اپل می‌تواند با ثبت تصاویر سه بعدی، برای تشخیص چهره نیز مورد استفاده قرار گیرد.

افزون بر همه این موارد، او پیش‌بینی درستی درباره حذف دکمه هوم یا به عبارت دیگر، حسگر تشخیص اثر انگشت موسوم به تاچ آی دی (Touch ID) داشت. در مجموع پیش‌بینی‌هایی که او برای سرمایه‌گذاران در آن زمان ارسال کرد، یکی از بهترین موارد موجود در این زمینه و حول برنامه‌های آینده شرکت اپل محسوب می‌شود. حال او به تازگی توجه خود را به سمت محصولات پوشیدنی این شرکت منعطف کرده است. در ادامه با توجه به سخنان او به هدست واقعیت آمیخته احتمالی اپل خواهیم داشت.

هدست واقعیت آمیخته اپل

برای مشاهده این مقاله، با کلیک روی این متن به تکفارس مراجعه کنید

3
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید