تهیه‌کننده‌ی God of War برای کار بر روی Perfect Dark به استودیوی The Initiative پیوست

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵

خانم روندا کاکس (Rhonda Cox)، یکی از تهیه‌کنندگان بازی God of War که در استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) مشغول به کار بود، از پیوستن خود به استودیوی اینیشیتیو (The Initiative) خبر داد. این شخص قرار است بر روی توسعه‌ی ریبوت بازی Perfect Dark کار کند.

اینیشتیو به عنوان یکی از استودیوهای مایکروسافت، بر روی توسعه‌ی ریبوت بازی Perfect Dark تمرکز کرده است. در همین راستا، روندا کاکس که علاوه بر بازی God of War، سابقه‌ی کار بر روی عناوینی مانند Star Wars Jedi: Fallen Order را در کارنامه‌ی خود دارد، در پروفایل لینکدین (LinkedIn) خود از ملحق شدن به استودیوی اینیشیتیو خبر داد. این شخص قرار است به عنوان تهیه‌کننده‌ی ارشد بر روی بازی Perfect Dark نظارت کند

وی در این باره گفت:

بسیار خوشحال هستم که اعلام کنم به عنوان تهیه‌کننده‌ی ارشد برای کار بر روی بازی Perfect Dark به استودیوی اینیشیتیو پیوسته‌ام. من قدم بعدی را در حرفه‌ی خود برداشتم و از این که به عنوان بخشی از توسعه‌دهندگان بر روی این بازی کار می‌کنم، خوشحال هستم.

خانم کاکس پیش از این به عنوان تهیه‌کننده بر روی ویژگی‌های گیم‌‌پلی بازی God of War کار کرده است. وی همچنین سابقه‌ی بیش از ۷ سال فعالیت بر روی بازی World of Warcraft و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی آن را دارد.

بازی Perfect Dark در جریان رویداد The Game Awards 2020 معرفی شد. در حال حاضر اطلاعات زیادی در خصوص این بازی در دسترس نیست. بازی مذکور برای عرضه بر روی کنسول‌‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است. این احتمال وجود دارد که در تابستان پیش رو اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود.

37
18
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید