یکی از ماموریت‌های Mario به بازی Animal Crossing: New Horizons اضافه شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳

همان‌طور که اطلاع دارید، این روزها اخبار زیادی پیرامون بازی Animal Crossing: New Horizons و محتویات جدید آن در دسترس قرار می‌گیرد. حال امروز در خبر خوبی آگاه شدیم که یکی از ماموریت‌های Mario به این عنوان اضافه شده است که هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

عناوین شبیه‌سازی همواره نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. همان‌طور که اطلاع دارید، این سبک از چند قسمت مختلف تشکیل شده است و شبیه‌سازی زندگی را باید یکی از آن‌ها به حساب آورد. تا به حال عناوین مختلفی از این دسته منتشر شده که اتفاقا استقبال خوب بازی‌بازان را به دنبال داشته است. یکی از این بازی‌ها را باید Animal Crossing: New Horizons دانست که اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و به فروش بسیار خوبی هم دست پیدا کرد. بد نیست بدانید که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

شما در بازی Animal Crossing: New Horizons باید کنترل شخصیت دلخواه خود را به عهده گرفته و به انجام امور متنوعی بپردازید. حالت‌ها و چالش‌های مختلفی در این نسخه وجود دارد تا بازی‌بازان را مدت‌ها سرگرم کند. تقریبا می‌توان گفت که هیچ فردی از تجربه‌ی این عنوان پشیمان نشده است. پشتیبانی نینتندو نیز از این عنوان ادامه دارد و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌های مفیدی برای آن منتشر می‌شود که رضایت هواداران را بیش از پیش جلب می‌کند. چندی پیش هم شرکت نینتندو از انتشار محتویات بیشتر برای این بازی خبر داد که هواداران را شگفت‌زده کرد.

شرکت نینتندو بارها نشان داده است که به اضافه کردن محتویات مربوط به عناوین Mario به بازی Animal Crossing: New Horizons علاقه‌مند است. آن‌ها پس از اضافه کردن شخصیت‌ها و آیتم‌های مربوط به Mario، این بار دست به ساخت یک ماموریت از این فرنچایز برای بازی ذکر شده زده‌اند که بدون شک برای بسیاری از طرفداران جالب توجه خواهد بود. بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا در این ماموریت شرکت کرده و خاطرات خودشان را زنده کنند. بنابراین در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، قابلیت جدید آن را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

3
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید