انتشار شخصیت Rex برای بازی Super Smash Bros. Ultimate بعید به نظر می‌رسد

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶

در گذشته شایعاتی پیرامون عرضه‌ی شخصیت Rex در قالب یک بسته الحاقی برای بازی Super Smash Bros. Ultimate به گوش می‌رسید. حال با خبر شدیم که انجام این کار از سوی تیم سازنده تقریبا منتفی شده است.

Super Smash Bros. Ultimate از سری آثار هیجان‌انگیز در سبک مسابقه‌ای است که در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری بر روی نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و پس از مدت کوتاهی به یکی از برترین‌ عناوین این کنسول تبدیل شد. در این بازی باید کنترل شخصیت‌های مختلف از سایر عناوین را به دست گرفته و در قابل حالت‌های گوناگون، با دیگر کاراکترها مبارزه داشته باشید. یکی از دلایل محبوبیت بالای این عنوان را باید وجود کاراکترهای متنوع در نظر گرفت. استقبال از این اثر به حدی بالا رفت که عده‌ای از بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن به سراغ خرید کنسول گفته شده رفتند. پس در صورتی که از دارندگان آن هستید، Super Smash Bros. Ultimate را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

شرکت نینتندو اخیرا با انتشار چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی بزرگ، پشتیبانی خوب خود را از بازی Super Smash Bros. Ultimate نشادن داده است. به عنوان مثال چند ماه قبل کاراکترهایی نظیر Steve از Minecraft و Sephiroth از Final Fantasy 7 به این اثر آمدند و در کل این حرکت با واکنش مثبت بازی‌بازان مواجه شد. چند روز پیش گفته شد که شخصیت Rex از بازی Xenoblade Chronicles 2 هم به زودی به این بازی خواهد آمد. حال طی مصاحبه‌ای که امروز با اعضای تیم سازنده شکل گرفت، آگاه شدیم که انتشار این شخصیت برای این عنوان بعید به نظر می‌رسد. آن‌ها گفتند که از عرضه‌ی Rex برای بازی خود پشمان شده‌اند و این اتفاق به احتمال فراوان رخ نخواهد داد. البته پشتیبانی از این بازی همچنان ادامه دارد و شرکت نینتندو در آینده از اهداف و برنامه‌های خود برای جلب رضایت بازی‌بازان رونمایی خواهد کرد.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Super Smash Bros. Ultimate، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید