بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge معرفی شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴

دو استودیوی تریبیوت گیمز (Tribute Games) و داتیمو (Dotemu) عنوان جدیدی را با نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge معرفی کردند. با استفاده از سبک گرافیکی پیکسل آرت، این­‌بار لاک­‌پشت­‌ها در عنوانی اکشن بازگشته­‌اند که یادآور عنوان TMNT در سال ۲۰۰۷ در پلتفرم گیم‌­بوی است.

داستان بازی این­‌طور پیش می­‌رود که دو شخصیت بیپاپ (Bebop) و راکستدی  (Rocksteady) در حال سرقت یک نوع فناوری برای برنامه پلید بعدی شردر (Shredder) و کرانگ (Krang) هستند. طبیعی است که لاک­‌پشت­‌ها باید جلوی این قضیه را گرفته و با انواع دشمنان، از نینجاهای فوت کِلَن (Foot Clan) گرفته تا جنگجویان ترایسراتن (Triceraton) مبارزه کنند. از مراحل بازی می‌­توان به پشت‌­بام‌­های منهتن، فاضلاب­‌ها و حتی بعد ایکس (Dimension X) اشاره کرد. هرکدام از لاک­‌پشت­‌ها سبک بازی و توانایی­‌های منحصر به فرد خود را دارد.

حداکثر چهار بازیکن قادر خواهند بود با هم به نبرد با دشمنان بپردازند و این در حالیست که بخش داستانی بازی به صورت یک­‌نفره نیز قابل بازی خواهد بود. عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge برای کنسول­‌ها و رایانه­‌های شخصی در حال ساخت بوده و هنوز تاریخ انتشاری برای این عنوان ذکر نشده است. در ادامه می­‌توانید تریلر معرفی این عنوان را در سبک قدیمی و شیرین انیمیشن ببینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

17
5

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید