قسمت اول Tell Me Why هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس است

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

اواخر سال گذشته‌ی میلادی استودیو دونتناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) عنوان Tell Me Why را برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس عرضه کرد و همان‌طور که از سازندگان Life is Strange انتظار می‌رفت، بازی فوق‌العاده‌ای بود که داستانی مملو از احساسات را روایت می‌کرد. مانند بیشتر بازی های استودیو دونتناد، این بازی هم به صورت اپیزودی عرضه شد و اگر شک داشتید که بازی مورد بحث را امتحان کنید یا خیر، الان بهترین زمان برای تجربه‌ی این عنوان سریالی است. طبق گفته‌ی توسعه‌دهنده این بازی، اولین قسمت از سه‌گانه‌ی Tell Me Why در حال حاضر برای همه‌ی کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس به‌صورت رایگان در دسترس است.

همچنین همزمان با رایگان شدن قسمت اول، قسمت‌های دوم و سوم این سه‌گانه‌ی جذاب هم پس از اعمال پنجاه‌درصد تخفیف، با قیمت ۱۰ دلار به فروش می‌رسند. این‌طور که به نظر می‌رسد، برخلاف عرضه‌ی رایگان قسمت اول، قسمت‌های دوم و سوم تنها دو روز با تخفیف در دسترس خواهند بود. این یعنی برای اینکه قسمت اول بازی را امتحان‌ کنید و اگر خوشتان آمد قسمت‌های بعدی را با تخفیف و ارزان‌تر تهیه کنید، تنها دو روز فرصت دارید.

در حال حاضر کاربران رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان می‌توانند به تجربه‌ی سری Tell Me Why بپردازند و از آنجا که این بازی توسط ایکس‌باکس گیمز استودیو (Xbox Games Studio) عرضه شده، از طریق Xbox Game Pass هم برای کاربران این دو پلتفرم در دسترس است.

14
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید