بازی We Were Here Forever معرفی شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸

استودیوی سازنده‌ی بازی We Were Here Forever امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی این عنوان پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

We Were Here Forever از سری عناوین جذاب در سبک‌های پازلی و ماجراجویی است که استودیوی توتال میهم گیمز (Total Mayhem Games) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارد. این بازی به صورت آنلاین و چندنفره است و تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. شما در این عنوان باید به همراه دیگر افراد، گروهی را تشکیل داده و سفری پرماجرا و مهیج را آغاز نمایید. همچنین ماموریت دارید تا پازل‌های مختلفی را حل کرده و از هوش و درایت خود برای پیشروی بهره ببرید. پس در صورتی که از دوستداران این سبک‌ها هستید، We Were Here Forever را به هیچ عنوان از دست ندهید.

فعلا اطلاعات زیادی پیرامون بازی We Were Here Forever در دسترس قرار نگرفته است، اما به گفته‌ی تیم سازنده، این اتفاق در روزهای پیش رو رخ خواهد داد. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود. به مناسبت معرفی این عنوان، سازندگان تریلری از بخش‌های آغازین آن را عرضه کرده‌اند که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید