بازی Ancestors Legacy – Free Peasant Edition بر روی رایانه‌های شخصی عرضه شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

استودیوی وان‌سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) که در گذشته از انتشار بازی Ancestors Legacy – Free Peasant Edition بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داده بود، امروز آن را به دست بازی‌بازان رساند. ضمنا به منظور آشنایی آن‌ها، ویدئویی از این عنوان عرضه شده است.

شاید تا به حال نام بازی Free Peasant Edition به گوشتان خورده باشد. این بازی در گذشته بر روی پلتفرم‌‌های گوناگونی در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوب دوستداران ژانر استراتژی را در پی داشت. در این بازی باید در نقش یک پادشاه حاضر شده و حکومت خود را برپا کنید. سپس قادر  هستید تا قلمروی خود را گسترش داده و انتخاب‌های درستی در جهت بهبود رضایت مردم داشته باشید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ها هستید، این اثر را به هیچ وجه از دست ندهید.

حال استودیوی وان‌سی اینترتینمنت اقدام به انتشار نسخه‌ی بهبود یافته‌ای از بازی فوق کرد که Ancestors Legacy – Free Peasant Edition نام دارد. بخش‌های بیشتری شامل حالت آنلاین در این نسخه به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. داستان این نسخه بیشتر به عصر وایکینگ‌ها مربوط می‌شود و به همین دلیل، تجربه‌ی آن می‌تواند برای عده‌ای از بازی‌بازان بسیار خاص و جالب توجه باشد. این نسخه در حال حاضر به صورت رایگان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از بازی Ancestors Legacy – Free Peasant Edition نیز عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

10
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید