بازی Super Bomberman R Online بر روی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

در گذشته شایعاتی مبنی بر انتشار بازی Super Bomberman R Online بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی پخش می‌شد. سرانجام امروز تیم سازنده‌ی این بازی به تایید این خبر پرداخت که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد.

بازی مهیج، آنلاین و چندنفره‌ی Super Bomberman R Online نسخه‌ی تازه‌ای از سری دوست‌داشتنی و محبوب Bomberman به حساب می‌‌آید که در ژانر بتل‌رویال ساخته شده و می‌تواند به صورت همزمان از ۶۴ بازی‌باز در میدان‌های نبرد گوناگون پشتیبانی کند. در این میدان‌های نبرد بازی‌بازان به صورت تصادفی در مناطق مختلف از نقشه‌ی بازی قرار می‌گیرند و با به دست آوردن امکانات و بمب‌های انفجاری گوناگون باید رقبای خود را از پای درآورند. به مانند اکثر بازی‌های بتل‌رویال، مناطقی که افراد در آن قرار دارند به مرور زمان کوچکتر خواهند شد تا بازی‌بازان به یکدیگر نزدیک شده و درگیری‌ها به اوج خود برسند. شما باید در مبارزات نفسگیر بازی Super Bomberman R Online تمام حریفان خود را نابود سازید و آخرین فردی باشید که در این میدان نبرد پر انفجار زنده می‌ماند.

بازی Super Bomberman R Online در گذشته بر روی سرویس گوگل استدیا در دسترس قرار گرفت و با استقبال عده‌ای از بازی‌بازان نیز مواجه شد. حال تیم سازنده‌ی این بازی یعنی شرکت کونامی (Konami) اعلام کرده است که این اثر در آینده‌ای نه چندان دور راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز خواهد شد. بدون شک تجربه‌ی بخش‌های آنلاین این بازی با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. البته هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این نسخه مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

امروز ویدئوی تازه‌ای هم از بازی Super Bomberman R Online در دسترس قرار گرفته است تا بازی‌بازان با مشاهده‌ی آن بتوانند تصمیم‌گیری بهتری در خصوص خرید آن داشته باشند. در پایان می‌توانید این تریلر را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

2
6
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید