به‌زودی اختلافات در Crusader Kings 3 با مبارزه تن به تن حل خواهد شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) در آخرین مجله‌ی خبری منتشر شده از بازی‌های درحال توسعه‌اش، به جدیدترین قابلیتی که در به‌روزرسانی رایگان بعدی به Crusader Kings 3 افزوده خواهد شد، اشاره کرد. این مورد به نبردهای تن به تن اختصاص دارد.

عنوان Crusader Kings 3، سومین بازی از این سری پرطرفدار، استراتژیک و قرون وسطایی است. دلیل شهرت این بازی، عمق داستانی آن و تعدد گزینه‌هایی است که در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. با وجود این که عرضه‌ی Crusader Kings 3 به ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی بازمی‌گردد، پارادوکس اینتراکتیو همچنان به‌روزرسانی‌هایی را برای این عنوان منتشر می‌کند. این به‌روزرسانی‌ها شامل عرضه‌ی قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های بازی می‌شود.

در مجله‌ی خبری اخیر پارادوکس اینتراکتیو، جزئیاتی از یک قابلیت ویژه و جدید نوشته شده که قرار است در به‌روزرسانی رایگان بعدی در دسترس قرار بگیرد. از این قابلیت تحت عنوان نبرد تن به تن یاد شده است. این سیستم قادر خواهد بود هرگونه مبارزه‌ای را از نزاع در میخانه‌ها گرفته تا مبارزه‌های میدان جنگ را شبیه‌سازی کند. به ادعای پارادوکس اینتراکتیو، هنگامی که سیستم بازی می‌خواهد گزینه‌هایی را که در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد، تعیین کند، ویژگی‌ها و آمار شخصیت انتخابی بازی‌باز را در نظر می‌گیرد. این موضوع شامل صفات و ویژگی‌هایی که بازی‌بازان می‌توانند به شخصی‌سازی آن‌ها در بخش Character designer بپردازند نیز می‌شود.

قابلیت مبارزات تن به تن چیز تازه‌ای به حساب نمی‌آید. همچین قابلیتی در قالب یک بسته‌ی الحاقی به بازی Crusader Kings 2 افزوده شد و شخصیت ها می‌توانستند در نبردهای تن به تن و یا در میدان جنگ یکدیگر را به چالش بکشند.

از همان زمان که مشخص شد بعد از بازی Crusader Kings 2 دیگر اثری از نبردهای تن به تن نخواهد بود، بازی‌بازان خواستار اضافه شدن این قابلیت به Crusader Kings 3 بودند. عنوان مذکور بیشتر محبوبیت خود را مدیون داستان‌های هیجان‌انگیزی است که از تقابل شخصیت‌های بازی بیرون می‌آید و حالا با اضافه شدن این قابلیت به بازی، تنش‌های بین شخصیت‌ها افزایش یافته و در نتیجه هیجان بازی بسیار بیشتر خواهد شد.

گرچه این به‌روزرسانی‌های کوچک بسیار جذاب هستند، اما در حال حاضر کاربران رایانه‌های شخصی بیش از هر چیز منتظر بسته‌های الحاقی این بازی هستند. در زمان عرضه بازی مورد بحث، کاربران می‌تواستند حداقل دو بسته‌ی الحاقی را پیش خرید کنند، اما تا کنون پارادوکس اینتراکتیو حتی از یکی از این بسته‌های الحاقی هم رونمایی نکرده است. شاید این به‌روزرسانی‌ها برای بازی‌بازان جالب باشد، اما قطعا آن‌ها را راضی نمی‌کند و منتظر هستند ببینند بسته‌های الحاقی پیش‌رو چه چیزی‌هایی را برای به نمایش گذاشتن دارند.

11
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید