فصل دوم بازی Rocket League تمدید شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

استودیوی سایانیکس (Psyonix) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز فصل دوم بازی Rocket League را تمدید کرد که بازی‌بازان بتوانند بیشتر در آن حضور داشته باشند. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر هواداران، ویدئویی در این خصوص منتشر شده است که نباید آن را از دست داد.

Rocket League از سری آثار هیجان‌انگیز به صورت مسابقه‌ای است که در آن باید کنترل خودروی دلخواه خود را به دست گرفته و به بازی فوتبال بپردازید. در جریان بازی هم آیتم‌ها و تجهیزات بی‌شماری در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از استقبال بسیار خوب افراد، به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز رسید. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Rocket League را در لیست بازی‌هایتان قرار دهید.

با وجود این که بیش از ۵ سال از انتشار بازی Rocket League می‌گذرد، اما پشتیبانی تیم سازنده از آن هنوز هم ادامه دارد. اگر از طرفداران این عنوان باشید، حتما می‌دانید که فصل دوم آن مدت‌ها قبل در دسترس قرار گرفت و اکنون درصد زیادی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی آن هستند. این فصل قرار بود این روزها به اتمام برسد و برای همیشه از منوی بازی حدف گردد که با واکنش‌های منفی بازی‌بازان روبه‌رو شده بود. ظاهرا عده‌ای از هواداران قصد دارند تا زمان بیشتری را در این فصل حضور داشته باشند و ماموریت‌های خود را انجام دهند. حال امروز استودیوی سازنده اعلام کرد که فصل دوم بازی Rocket League تا تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ (۷ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) تمدید شده است و این بهترین خبر برای طرفداران خواهد بود. هنوز برنامه‌های تیم سازنده برای بعد از تاریخ ذکر شده مشخص نیست و بازی‌بازان چیزی در این مورد نمی‌دانند.

به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Rocket League، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی دیگری از فصل دوم این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید