رویداد جدید بازی Overwatch آغاز شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) که در گذشته از انتشار یک رویداد جدید برای بازی Overwatch خبرداده بود، در نهایت امروز آن را در اختیار هواداران قرار داد. این رویداد محتویات فراوانی را هم در خود دارد و بازی‌بازان نباید به سادگی از آن عبور کنند.

Overwatch را باید عنوانی در سبک‌های تیراندازی و اکشن به صورت اول شخص به حساب آورد که ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی به دست بازی‌بازان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این بازی قادر هستید تا هدایت کاراکتر دلخواه خود را به عهده گرفته و حالت‌های متنوعی را برای شروع رقابت‌های جذاب آغاز کنید. جالب است بدانید که با وجود گذشت چند سال از انتشار Overwatch، پشتیبانی تیم سازنده همچنان از آن ادامه دارد. آن‌ها حتی برای آینده‌ی این اثر نیز برنامه‌هایی در نظر دارند که در روزهای پیش رو اعلام خواهد شد. یکی دیگر از اهداف این تیم، اتمام توسعه‌ی Overwatch 2 است. این نسخه به احتمال زیاد با واکنش‌های مثبت فراوانی از سوی مردم مواجه شود. گفتنی است که استودیوی گفته شده به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده دارد. امروز هم گفته شد که به‌روزرسانی تازه‌ی نسخه‌ی اول این سری تاخیر خورده است و هواداران در زمان دیگری قادر به اعمال آن خواهند بود.

همان‌طور که در گذشته گفته شده بود، رویداد جدید بازی Overwatch با نام The ParchiMarchi از امروز آغاز شده است و تا تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۰ (۲۲ مارس ۲۰۲۱ میلادی) هم ادامه خواهد داشت. بازی‌بازان به وسیله‌ی این رویداد قادر هستند تا ماموریت‌های جدید و جذابی را آغاز کرده و در صورتی که بتوانند آن‌ها را انجام دهند، پاداش‌های مفیدی را دریافت خواهند کرد. از این پاداش‌ها می‌توان به منظور خرید آیتم‌هایی نظیر پوسته‌ها و کلاه‌های تازه‌ای بهره برد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این اثر هستید، این رویداد را به هیچ عنوان از دست ندهید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Overwatch، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. این عنوان هم‌اکنون بر روی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید