تریلری از شخصیت Goss Harag در بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

استودیوی کپکام (Capcom) که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Monster Hunter Rise در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم ویدئویی را از یکی از هیولاهای آن عرضه کرد که برای طرفداران جالب توجه خواهد بود.

اگر از طرفداران Monster Hunter باشید، حتما می‌دانید که تا به حال نسخه‌های جذابی از این سری در دسترس قرار گرفته که هر یک به محبوبیت بالایی نزد افراد رسیده است. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Monster Hunter Rise نام دارد که قرار است در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود. با توجه به این که چند روز تا انتشار این عنوان باقی مانده، تیم سازنده در تلاش است تا بازی‌بازان را بیش از پیش با آن آشنا کند. در همین زمینه، چندی پیش یک دمو برای این عنوان منتشر شد و عده‌ی زیادی از دارندگان این کنسول نسبت به دریافت آن اقدام کردند. حال تا چند روز دیگر دومین دموی رایگان به دست طرفداران خواهد رسید تا آن‌ها بتوانند سایر بخش‌ها را هم به صورت خلاصه تجربه نمایند. استودیوی کپ‌کام که وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد، تا کنون تریلرهای مختلفی را هم از آن در دسترس قرار داده است که در مجموع با واکنش مثبت منتقدان مواجه شد.

همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی دیگری از بازی Monster Hunter Rise عرضه شده است که ظاهر و نحوه‌ی مبارزه‌ی هیولایی به نام گاس هرگ (Goss Harag) را نشان می‌دهد. در این ویدئو شخصیت اصلی سعی دارد تا با این هیولا مبارزه کرده و وی را شکست دهد. بنابراین اگر قصد خرید و تجربه‌ی بازی را دارد، شاید این تریلر بتواند سهم زیادی در آشنا کردن شما را ایفا کند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت این تریلر اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید