تاریخ انتشار فصل چهارم بازی Fall Guys به زودی مشخص می‌شود

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

شرکت مدیاتونیک (Mediatonic) که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون بازی Fall Guys و فصل چهارم آن در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم دست به کار شد و جزئیات دیگری از آن را به دست هواداران رساند.

همان‌طور که اطلاع دارید، Fall Guys از سری عناوین بتل رویال است که بازی‌بازان را در جهانی رنگارنگ و بسیار هیجان‌انگیز قرار می‌دهد. حالت‌های گوناگونی در منوی این عنوان به چشم می‌خورد و طرفداران برای کسب پیروزی باید چالش‌های متنوعی را انجام دهند تا سرانجام پاداش‌های لازم را دریافت کنند. این عنوان اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار گرفت و به سرعت هم با استقبال خوبی از سوی افراد مواجه شد. پس در صورتی که شما هم از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Fall Guys را در لیست بازی‌های خود قرار دهید. بد نیست بدانید که دو شرکت مدیاتونیک و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. چند روز قبل هم تصاویری از لباس‌های شخصیت‌ها در فصل چهارم منتشر شد که با واکنش‌های مثبتی از سوی هواداران مواجه شد.

با توجه به محبوبیت بالای بازی Fall Guys، پیش‌بینی می‌شود که پشتیبانی تیم سازنده تا مدت‌ها از این اثر ادامه پیدا کند. به نظر می‌رسد که به فصل چهارم این عنوان نزدیک هستیم و بازی‌بازان در آینده‌ای نزدیک قادر هستند تا از چالش‌های جذاب آن لذت ببرند. تیم سازنده امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود در دسترس قرار داد و در خصوص جزئیاتی از این فصل توضیح داد که در ادامه آن را مشاهده خواهیم کرد.

ما به سختی و با تلاش فراوان در حال توسعه‌ی فصل چهارم بازی Fall Guys هستیم. به تاریخ انتشار این فصل خیلی نزدیک هستیم. در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ (۱۵ مارس ۲۰۲۱ میلادی) اطلاعات و یک تریلر در خصوص این فصل عرضه خواهد شد و همچنین از زمان در دسترس قرار گرفتن آن نیز رونمایی خواهیم کرد. بنابراین منتظر ما باشید.

بدون شک بازی‌بازان زیادی برای دانستن محتویات مربوط به فصل چهارم بازی Fall Guys مشتاق هستند. پس تیم گیمفا ۵ روز دیگر این اطلاعات را به دست شما عزیزان خواهد رساند. عنوان Fall Guys در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. نسخه‌های ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ آن نیز در دست ساخت قرار دارد و هنوز مشخص نیست که چه زمانی به دست بازی‌بازان برسد.

2
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید