به‌روزرسانی جدید بازی Overwatch تاخیر خورد

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) امروز در خبر بدی اعلام کرد که عرضه‌ی به‌روزرسانی تازه‌ی مربوط به بازی Overwatch با تاخیر مواجه شده است و فعلا به دست هواداران نمی‌رسد.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Overwatch ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. در این عنوان به سبک‌های تیراندازی و اکشن به صورت اول‌شخص، شما قادر هستید تا کنترل کاراکتر دلخواه خود را به دست گرفته و در قابل حالت‌های متنوع، رقابت‌های هیجان‌انگیزی را آغاز نمایید. این بازی امتیازات بالایی را هم از سوی منتقدان دریافت کرد و در کل نباید به سادگی از آن عبور کرد. از ویژگی‌های جالب توجه این عنوان باید به وجود قهرمانان مختلف اشاره داشت. بازی‌بازان مطابق با سلیقه‌های خود قادر هستند تا کاراکتر مورد نظرشان را برگزیده و به میدان نبرد قدم بگذارند. در همین راستا، تیم سازنده در حال توسعه‌ی نسخه‌ی دوم آن است. البته پشتیبانی از نسخه‌ی اول همچنان ادامه دارد و باید دید که سرانجام چه اتفاقاتی برای آن رخ خواهد داد. خوب است بدانید که بلیزارد اینترتینمت به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

هفته‌ی گذشته یک به‌روزرسانی برای بازی Overwatch در دسترس قرار گرفت تا سازندگان بار دیگر پشتیبانی خوب خود را نشان داده باشند. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، تغییراتی در میزان انرژی هر یک از شخصیت‌ها رخ داد. همچنین ویژگی‌ها و ظاهر تانک‌ها نیز با تغییراتی مواجه شد که نباید آن را نادیده گرفت. امروز قرار بود یک به‌روزرسانی بزرگ‌تر و بهتر برای این اثر منتشر شود تا طرفداران بتوانند یک حالت جدید را در منوی آن تجربه نمایند. متاسفانه گفته شد که انتشار این به‌روزرسانی با تاخیر مواجه شده است و در زمان دیگری به دست بازی‌بازان خواهد رسید. هنوز تاریخ جدیدی از سوی بلیزارد اینترتینمنت اعلام نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق به زودی رخ دهد.

بازی Overwatch در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان و یا نسخه‌ی دوم آن، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید