بازیگر The Last of Us 2: امیدوارم نسخه‌ی بعدی BioShock را در فضا ببینم

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸

به تازگی خانم شانون وودوارد (Shannon Woodward) بازیگر آثار ویدئویی موفق به مانند Raising Hope و Westworld که اخیرا در گروه بازیگران عنوان بزرگ The Last of Us 2 نقش داشته است، اعلام کرد که بسیار علاقه‌مند است نسخه‌ی بعدی سری BioShock را در فضا دنبال کند.

بدون شک عناوین سری BioShock به خاطر داستان‌های بی‌نظیر که در محیط‌های فوق‌العاده روایت می‌شوند، مشهور شده‌اند. این محیط‌ها به مانند شهر منحصر به فرد Rapture در زیر آب یا آرمان‌شهر Columbia که بر فراز ابرها توسط یک پیامبر واقع شده بود، بسیار مورد توجه طرفداران قرار گرفتند؛ از همین رو، فضایی که داستان نسخه‌ی بعدی BioShock در آن روایت می‌شود، بسیار حائز اهمیت خواهد بود. تاکنون حدس و گمان‌های بسیاری در مورد این موضوع بین طرفداران سری BioShock شکل گرفته است و حال بازیگر بازی The Last of Us 2 نیز از علاقه‌ی خود به محیط بعدی این سری پرده برداشته است.

شانون وودوارد که هم‌اکنون به خاطر نقش‌آفرینی در پرافتخارترین عنوان تاریخ بازی‌های ویدئویی بسیار شناخته شده است، اخیرا در پادکست Good Game Nice Try حضور پیدا کرد و به سوالاتی پاسخ داد. این بازیگر که در عنوان بزرگ The Last of Us 2 در نقش دینا قرار گرفته بود و اجرای حرکات موشن کپچر و صدای او را بر عهده داشت، در پاسخ سوالی مربوط به نسخه‌ی بعدی BioShock اعلام کرد که بسیار علاقه‌مند است وقایع آن را در فضا دنبال نماید. وی در این باره افزود:

من احتمالاتی در مورد واقع شدن این بازی در فضا را شنیده‌ام. من عاشق بازی‌هایی که در فضا قرار دارند هستم؛ از همین رو امیدوارم نسخه‌ی بعدی BioShock نیز در شهری فضایی روایت شود.

از آن جا که سری BioShock تاکنون بازی‌بازان را به ابرشهرهای منحصر به فرد در زیر آب و فراز آسمان‌ها برده است، واقع شدن داستان نسخه‌ی بعدی در شهری فضایی دور از انتظار نخواهد بود و می‌تواند به عنوان یک گام به جلو، منطقی به نظر برسد. با این حال کن لوین (Ken Levine)، خالق سری BioShock در توسعه نسخه‌ی بعدی این مشارکت ندارد. لوین در حال همکاری با استودیوی Ghost Story Games است و در توسعه‌ی یک پروژه‌ی معرفی نشده نقش دارد. همین امر تا حدودی باعث نگرانی طرفداران سری BioShock نسبت به کیفیت بالای نسخه‌ی بعدی شده است؛ چرا که نسخه‌های مختلف این سری به خصوص نسخه‌های اول و Infinite همواره مورد ستایش منتقدین و بازی‌بازان قرار گرفته‌اند.

21
4
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید