اطلاعاتی از به‌روزرسان جدید بازی Nioh 2 منتشر شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸

به تازگی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) اعلام کرد به‌روزرسان ۱٫۲۷ بازی Nioh 2 را منتشر کرده که بازی‌بازان با دریافت آن قادر خواهند بود برخی مکشلات فنی بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ را رفع نمایند.

طبق اعلام استودیوی تیم نینجا، بازی‌بازان تا مدت‌ها خبری از نسخه‌ی بعدی سری Nioh نخواهند شنید. با این حال این روزها از نسخه‌ی دوم این سری بر روی کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی استقبال بسیار خوبی شده است و تیم سازنده با ارائه‌ی به‌روزرسان‌های مختلف علاوه بر افزودن محتویات و ویژگی‌های جدید به این اثر، قصد رفع برخی مشکلات آن را دارد.

عنوان Nioh 2 ابتدا به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و اخیرا نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی آن بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر با مشکلات بیشتری مواجه بود و استودیوی تیم نینجا تاکنون به‌روزرسان‌های زیادی را برای بهبود عملکرد آن عرضه کرده است. حال به تازگی این استودیو اعلام کرد که نسخه‌های کنسولی Nioh 2 نیز یک به‌روزرسان اصلاحی جدید دریافت خواهند کرد.

طبق اطلاعاتی که استودیوی تیم نینجا بر روی حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرد، به‌روزرسان ۱٫۲۷ چندین مشکل نسخه‌های کنسولی بازی Nioh 2 را رفع خواهد کرد. مهم‌ترین مشکل رفع شده مربوط به استفاده‌ی کاربران از نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه است که ایراد کاهش سرعت عمل و واکنش به حملات را به دنبال داشت. همچنین این مشکل سبب می‌شد استفاده از Burst Counter در برابر انواع مختلفی از دشمنان به صورت ناقص صورت گیرد. علاوه بر رفع مشکل مذکور، به‌روزرسان جدید بازی Nioh 2 به کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ این امکان را خواهد داد تا آیتم‌های خریداری شده را به حساب پلی‌استیشن ۵ خود وارد نمایند.

عنوان Nioh 2 هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به‌روزرسان ۱٫۲۷ این بازی هم‌اکنون برای نسخه‌های کنسولی منتشر شده است.

2
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید