روند ساخت مجموعه‌ی تلویزیونی Halo به خوبی پیش می‌رود

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۱

رئیس Transmedia یعنی کیکی ولفکیل (Kiki Wolfkill) در مصاحبه‌ی اخیر خود از روند ساخت مجموعه‌ی تلویزیونی Halo ابراز رضایت کرد.

مجموعه‌ی تلویزیونی Halo که اخیراً به دلیل تغییر عقیده‌ی شرکت ViacomCBS، مسئولیت ساخت آن از Showtime به +Paramount منتقل شده است، احتمالاً در سال آینده‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. در این میان، کیکی ولفکیل رئیس Transmedia اعلام کرد که پیشرفت حاصل شده در روند فیلم‌بردازی فصل اول سریال تلویزیونی Halo رضایت بخش بوده و این موضوع کاملاً طبق برنامه پیش می‌رود.

در حال حاضر در شهر بوداپست مجارستان هستم و در حال فیلم‌برداری فصل اول مجموعه‌ی تلویزیونی Halo هستیم. همچنین، دست‌مایه‌ی این سفر طولانی پیشرفت خوبی بوده که در این روند حاصل شده و احساس خوبی نسبت به آن دارم.

همچنین، وی که پیش‌تر نیز در مصاحبه‌ای اختصاصی شبکه‌ی یوتیوب IGN شرکت کرده بود، در این مصاحبه پیرامون مزایای استفاده از یک IP محبوب نیز صحبت کرد که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید.

ساخت یک اثر جدید از یک IP محبوب بسیار هیجان انگیز است و چالش‌هایی نیز به همراه دارد. برای مثال، باید به این بیندیشید که چگونه می‌توان دیدگاه‌های مختلفی از آن IP را ایجاد کنید و یا چگونه باید ضمن پایبند بودن به چیزهایی که علاقه‌مندان از آن به یاد دارند، روشی متفاوت و جدید را به طرفدارانش برای سفر در دنیایی یکسان معرفی کنید. در حقیقت این‌ها چالش‌های اساسی این موضوع هستند و نیاز به آزمون و خطای مداوم دارند. در نهایت تمامی مواردی که اشاره کردم از جمله چیزهایی هستند که Transmedia به آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند و قصد دارد تا ابعاد جدیدی از شخصیت‌های محبوب را کشف و به شما تقدیم کند.

اما در مورد Halo باید بگویم که ایده‌های مختلفی در سر داریم و با داشتن اندکی آزادی عمل می‌توانیم آن ها را بررسی کرده و به شخصیتی متفاوت‌تر از آنچه که می‌شناسید دسترسی پیدا کنیم. همان‌طور که مطلع هستید، داشتن طرفداران بی‌شمار یک مزیت شگفت انگیز است و در عین حال نیز باعث بالا رفتن انتظارات و روبرو شدن با چالش‌های بیشتری می‌شود. حال آنکه اگر این IP یک شوتر اول شخص باشد و طبیعتاً مسیر پیچیده و دشواری در جلب رضایت همه پیش روی ما قرار دارد. ما نمی‌توانیم همه را از خود راضی نگه داریم و از برخی اعتراض‌ها نیز آگاهم، اما این مجموعه طرفداران خود را به مرور زمان خواهد یافت.

در پایان، لازم به ذکر است که طرفداران این مجموعه در سال جاری میلادی قادر خواهند بود تا پس از تجربه‌ی بازی Halo: Infinite، به سراغ تماشای سریال Halo در سال آینده‌ی میلادی بروند.

16
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید