شایعه: تاریخ شروع بتای محدود عنوان WoW: The Burning Crusade Classic مشخص شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳

بر اساس برخی گزارشات، بتای محدود عنوان WoW: The Burning Crusade Classic از اواخر این ماه آغاز خواهد شد. ماه گذشته، اولین بار به نسخه­‌ی بتای محدود عنوان مورد انتظار بلیزارد (Blizzard)، The Burning Crusade Classic، در کلاینت Battlenet اشاره شد که حاکی از انتشار قریب­‌الوقوع نسخه‌­ی بتای این عنوان بود. حال اگر ایمیل ارسالی لو رفته از بلیزارد درست باشد، به نظر می‌­رسد که بتای محدود عنوان مذکور طی هفته آینده آغاز شود.

یک ایمیل داخلی، که توسط یکی از کاربران ردیت (Reddit) با نام کاربری zon3tknew3 کشف شده، برای کارمندان بلیزارد ارسال شده که نشان می­‌دهد بتای محدود احتمالاً در اواخر ماه میلادی جاری آغاز خواهد شد. در این ایمیل از کارکنان خواسته شده که دوستان و خانواده خود را برای نسخه‌­ی­ بتای آینده معرفی کنند. معرفی دوستان و آشنایان تا تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ (۱۵ مارس ۲۰۲۱) به اتمام خواهد رسید. این موضوع احتمالاً نشان‌­دهنده انتشار نسخه‌­ی بتا از هفته آینده است. قسمتی از ایمیل لو رفته در عکس زیر قابل مشاهده است.

 

این در حالیست که هنوز صحت و اعتبار این ایمیل تأیید نشده است.

عنوان World of Warcraft: The Burning Crusade Classic اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. با عرضه Burning Crusade Classic، انواع جدیدی از قلمرو به نسخه کلاسیک WoW  اضافه خواهد شد. با در اختیار داشتن شخصیت‌­ها در نسخه کلاسیک حالا می­‌توانید انتخاب کنید که شخصیت شما در چه مسیری پیش خواهد رفت. آیا در منطقه اوت­‌لند (Outland) پیشروی کرده و با چالش‌­های فراتر از آن روبرو خواهید شد؟ و یا شما یک قهرمان سرسخت آزروت (Azeroth) باقی خواهید ماند و به دفاع از این سرزمین در جنگ ادامه خواهید داد؟

6
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید