نویسنده‌ی بازی Spec Ops: The Line در اینسامنیاک گیمز مشغول به کار است

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

والت ویلیامز (Walt Williams)، نویسنده‌ی با استعداد بازی Spec Ops: The Line، از پیوستن خود به استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) خبر داده است.

بازی Spec Ops: The Line یکی از عناوین باارزشی به شمار می‌رود که متاسفانه به آن اندازه‌ای که شایسته‌اش بود، مورد توجه قرار نگرفت. این بازی یک شوتر سوم شخص بود که وظیفه‌ی ساخت آن را استودیوی آلمانی یاگر (Yager) و شرکت توکی گیمز (۲K Games) نیز وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده داشتند. این اثر یکی از معدود بازی هایی بود که توانست مرز بین یک بازی ویدیویی و یک داستان تعاملی را محو کند. اثر مذکور علی رغم خطی بودن موفق شد تعدادی از بازی‌بازان را به آنچه در بازی اتفاق می افتد، متصل کند و آن‌ها را از روش‌هایی که قبلاً دیده نشده بود، تحت تأثیر قرار دهد. بیشتر تاثیرگذاری این بازی به نویسندگی خوب آن ارتباط داشت.

والت ویلیامز در کنار کار بر روی Star Wars Squadrons، با نویسندگی بازی Spec Ops: The Line شناخته شد. طبق توییت جدید منتشر شده از سوی ویلیامز، به نظر می‌رسد این نویسنده اکنون در استودیوی اینسامنیاک گیمز مشغول به کار است. ظاهراً این استودیو قصد دارد برای بازی‌های آینده‌ی خود از استعداد نویسندگی ویلیامز استفاده نماید.

هنوز مشخص نیست که این نویسنده بر روی چه عنوانی کار می‌کند. با توجه با سابقه‌ی وی در بازی Spec Ops: The Line، ممکن است بر روی یک نسخه‌ی جدید از سری Resistance کار کند. استودیوی اینسامنیاک گیمز در حال حاضر بر روی توسعه‌ی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart کار می‌کند. ظاهراً نسخه‌ی جدید Marvel’s Spider Man نیز زیر نظر این استودیو در دست توسعه قرار دارد.

25
2
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید