دموی دیگری برای بازی Monster Hunter: Rise منتشر خواهد شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲

استودیوی کپکام (Capcom) که در گذشته دموی بازی Monster Hunter: Rise را در اختیار هواداران قرار داده بود، امروز در خبر خوبی اعلام کرد که قصد دارد تا دموی دیگری را در دسترس قرار دهد.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Monster Hunter بر روی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته که اکثر آن‌ها هم رضایت افراد را در بر داشته است. تازه‌ترین نسخه‌ی مربوط به این فرنچایز Monster Hunter Rise نام دارد که در مراحل پایانی ساخت خود به سر می‌برد و طرفداران به زودی می‌توانند از آن لذت ببرند. فعلا یک دمو برای این عنوان منتشر شده است که امکانات زیادی را به هواداران ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، آن‌ها قادر هستند تا از برخی مراحل اصلی و ۱۴ سلاح مختلف بهره برده و تصمیم‌گیری بهتری در خصوص خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این فرنچایز و یا ژانرهای اکشن و نقش‌آفرینی هستید، Monster Hunter Rise را به هیچ وجه از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی کپ‌کام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و انتشار آن را به عهده دارد.

مراسم کوتاه مربوط به کپکام چندی پیش برگزار شد و طی آن اطلاعات خوبی به دست دوستداران بازی‌های این شرکت رسید. همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، صحبت‌های فراوانی در مورد Monster Hunter Rise نیز زده شد تا بازی‌بازان بیش از پیش با آن آشنایی داشته باشند. در درجه‌ی اول، ظاهرا تیم سازنده قرار است پشتیبانی بسیار قوی و خوبی از این عنوان داشته باشند و به‌روزرسانی‌های بی‌شماری را برای آن در نظر گرفته‌اند. هدف آن‌ها هم این است که این بازی را به یکی از برترین نسخه‌های فرنچایز گفته شده تبدیل کنند. آن‌ها پس از دموی قبلی، قصد دارند تا دموی جدیدی را به دست طرفداران برسانند و این اتفاق از تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) رخ خواهد داد. این دمو کاملا رایگان خواهد بود و داستان و بخش‌های دیگری را پیش روی بازی‌بازان قرار خواهد داد.

داستان این دمو بیشتر در منطقه‌ای به نام روستای Kamuro در جریان خواهد بود و بازی‌بازان باید مثل همیشه با استفاده از سلاح‌های متنوع، دشمنان خود را یکی پس از دیگری از بین ببرند. البته طرفداران به هیچ عنوان نباید انتظار یک دموی طولانی را داشته باشند. بنابراین اگر قصد خرید بازی را داشته باشید، این دمو می‌تواند به شما برای تصمیم‌گیری بهتر کمک کند. به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید