جدول فروش هفتگی بریتانیا؛ تثبیت صدرنشینی Super Mario 3D World

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury با وجود افت ۱۸ درصدی فروش، برای چهارمین هفته‌ی متوالی در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌ها در بریتانیا قرار گرفت. در همین حال، عناوین دیگر سری Mario نیز در نمودارها از فروش بالایی برخوردار بودند.

عنوان Mario Kart 8: Deluxe در پی افرایش ۷ درصدی فروش خود، از رتبه‌ی ۶ جدول به رتبه‌ی ۴ صعود کرد. در همین حال، Super Mario 3D All-Stars با افزایش فروش ۳۶ درصدی به فهرست ۱۰ عنوان پروفروش این جدول راه یافت و در رده ۶ قرار گرفت. The Mario collection به مناسبت سی و پنجمین سالگرد Super Mario Bros ساخته شده و در پایان ماه با تخفیف مواجه شده است. همچنین بازی Super Mario Odyssey با افزایش ۵ درصدی فروش، از رده‌ی ۱۷ به رتبه‌ی ۱۳ جدول صعود کرد.

به طور کلی هفته‌ی قبل، یک هفته‌ی بسیار خوب برای نینتندو بود. ۶ بازی از ۱۰ بازی پرفروش جدول این هفته‌ی بریتانیا به عناوین نینتندو اختصاص دارد و فروش هفتگی آن‌ها افزایش داشته است. بزرگ‌ترین پیشرفت به بازی Animal Crossing: New Horizons اختصاص داشت که با افزایش ۴۰ درصدی فروش، از رتبه‌ی هفتم به رتبه‌ی سوم رسید. این بازی در هفته‌ی جاری یک به‌روزرسانی دریافت کرده است که شامل آیتم‌ها و لباس‌های جدید از سری Mario می‌شود.

از طرف دیگر، بازی Spider-Man: Miles Morales با وجود کاهش ۱۹ درصدی فروش همچنان جایگاه خود را در رده‌ی دوم جدول حفظ کرد. این موضوع نشان می‌دهد که موجودی کنسول پلی‌استیشن ۵ در بریتانیا در حال افزایش است. عنوان The Last of Us Part 2 نیز با کاهش فروش از رده‌ی سوم به رده‌ی یازدهم جدول سقوط کرد. این بازی هفته‌ی گذشته به دلیل تخفیفات ارائه شده تا رده‌ی سوم بالا آمده بود.

همچنین برخی از بازی‌هایی که به‌تازگی منتشر شده‌اند، با افت فروش مواجه گردیدند. بازی Bravely Default 2، عنوان انحصاری جدید نینتندو سوییچ، با افت ۷۴ درصدی فروش از رده‌ی ۱۱ به رده‌ی ۳۳ سقوط کرد. همچنین بازی Persona 5 Strikers که هفته‌ی قبل در رتبه‌ی پنجم قرار داشت، در این هفته به طور کلی از جدول حذف شد. بازی Assassin’s Creed Valhalla نیز با دو پله صعود، در رتبه‌ی دهم پرفروش‌ترین عناوین بریتانیا در هفته‌ی گذشته قرار گرفت.

در پایان می‌توانید فهرست ۱۰ عنوان پرفروش بریتانیا که تا ۶ مارس محاسبه شده است، مشاهده بفرمایید.

عنوان بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury۱۱
Spider-Man: Miles Morales۲۲
Animal Crossing: New Horizons۳۷
Mario Kart 8: Deluxe۴۶
Call of Duty: Black Ops Cold War۵۸
Super Mario 3D All-Stars۶۱۳
Grand Theft Auto 5۷۹
Minecraft (Switch)۸۱۰
Ring Fit Adventure۹۱۴
Assassin’s Creed Valhalla۱۰۱۲

 

6
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید