گلیچی در بازی Destiny 2 باعث پیروزی زودهنگام در مقابل باس‌ها می‌شود

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

امروز گلیچ عجیبی در بازی Destiny 2 مشاهده شد که تا این جا سر و صدای زیادی هم به پا کرده است. به وسیله‌ی این گلیچ، بازی‌بازان قادر هستند تا برخی از باس‌ها را زودتر از صحنه‌ی نبرد از بین ببرند.

همان‌طور که اطلاع دارید، Destiny 2 از سری آثار هیجان‌انگیز در ژانرهای اکشن و تیراندازی است که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفت و خیلی زود هم با استقبال خوب بازی‌بازان همراه شد. البته هم‌اکنون دیگری از این عنوان شامل کنسول‌های نسل نهمی نیز عرضه شده است و نباید نقش آن را در محبوبیت بیشتر بازی نادیده گرفت. با این که زمان زیادی از انتشار بازی می‌گذرد، اما تیم سازنده همچنان به پشتیبانی خود ادامه می‌دهد و سعی دارد تا به جذابیت‌های آن اضافه کند. در همین زمینه، چند بسته الحاقی بزرگ تا این لحظه برای این اثر منتشر شده است که از میان آن‌ها باید به Beyond Light اشاره کرد. ضمنا سازندگان چندی پیش برنامه‌های خود را برای سال جاری مطرح کردند که به‌روزرسانی‌های زیادی در میان آن‌ها به چشم می‌خورد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Destiny 2 را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت بانجی (Bungie) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

متاسفانه بازی Destiny 2 با تمام ویژگی‌های مثبت و جذاب خود، سابقه‌ی مشکلات عجیبی و غریبی را هم دارد و گاهی اوقات طرفداران را حسابی کلافه می‌کند. استودیوی بانجی هنوز هم در حال رفع این نواقص و باگ‌ها است و قصد دارد تا در آینده نیز بهینه‌سازی‌های گوناگونی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهد. حال امروز گلیچ عجیب و غریبی در این اثر مشاهده شد. در جریان این گلیچ، بازی‌بازان می‌توانند برخی از باس‌های این عنوان را قبل از رسیدن به میدان مبارزه از بین ببرند. آن‌ها قادر هستند تا این کار را در هوا و با پرتاب بعضی از سلاح‌ها همچون بمب‌ها انجام دهند. به این ترتیب، کار بسیاری از آن‌ها بیش از اندازه ساده می‌شود و می‌توانند به راحتی پیشروی خود را داشته باشند. این گلیچ تا به حال توسط چندین نفر مشاهده شده است و به همین دلیل، بانجی باید فکری به حال آن کند. اتفاقا این استویدو از وجود این گلیچ با خبر شده و پیام‌هایی را مبنی بر رفع زودهنگام آن در دسترس قرار داده است. حال باید منتظر بود و دید که این اتفاق دقیقه چه زمانی رخ خواهد داد.

بازی Destiny 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را حتما با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

2
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید