گلیچ فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone باعث شکست ناپذیر شدن بازیکنان می‌شود

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴

یکی از هواداران بازی Call of Duty: Warzone امروز به گلیچ عجیبی برخورد کرد که به وسیله‌ی آن، برخی از بازی‌بازان شکست ناپذیر می‌شوند و نمی‌توان آن‌ها را از بین برد. حال باید منتظر بود و دید که چه اقدامی از سوی سازندگان این بازی صورت خواهد گرفت.

بدون شک Call of Duty از هیجان‌انگیزترین و جذاب‌ترین فرنچایزهای تاریخ بازی‌های ویدئویی در ژانر تیراندازی اول شخص به شمار می‌رود و هر چند وقت یک بار شاهد عرضه‌ی نسخه‌های جالبی از آن بر روی پلتفرم‌های گوناگون هستیم. یکی از این نسخه‌ها با نام Call of Duty: Warzone چندی قبل منتشر شد و خیلی زود توانست عده‌ی بی شمایر از بازی‌بازان را به خود جذب کند. بخش‌های متنوعی در این نسخه دیده می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها باید به حالت بتل رویال اشاره کرد. تیم سازنده نیز در نظر دارد تا محتویات و حالت‌های این اثر را رفته رفته بیشتر کند و در آینده‌ای نزدیک شاهد افزایش تعداد طرفداران باشد. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به ژانر ذکر شده و یا سری فوق هستید، Call of Duty: Warzone را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

همان‌طور که اطلاع دارید، فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone از مدت‌ها قبل آغاز شد و اکنون عده‌ی زیادی از هواداران مشغول تجربه‌ی آن هستند. این فصل با وجود جذابیت‌های خاص خود، حواشی زیادی را هم به دنبال داشت که از مهم‌ترین آن‌ها باید به مشکلات و باگ‌های فراوان اشاره داشت. البته تیم سازنده چند بار برای رفع این مشکلات اقدام کرده و بهینه‌سازی‌های خود را در دسترس قرار داده که در این راه نیز تا حدی به موفقیت دست پیدا کرده است. امروز یکی از مخاطبان ردیت با نام tenXeXo که به نوعی از طرفداران بازی Call of Duty: Warzone هم به شمار می‌رود، گلیچ عجیبی را در فصل دوم این اثر مشاهده کرد. ظاهرا برخی از شخصیت‌ها در این بخش شکست ناپذیر می‌شوند و هیچ بازی‌بازی قادر به کشتن آن‌ها نیست. وی اطمینان دارد که این مشکل یک گلیچ است و تقلبی از سوی بازی‌بازان در کار نیست. حال اگر عده‌ی بیشتری این گلیچ را مشاهده کنند، اینفینیتی وارد باید فکری به حال مشکل گفته شده کند؛ چرا که در گذشته هم گلیچ‌های عجیب و غریبی در قسمت‌های مختلف این عنوان رویت شده بود.

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را بلافاصله به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

11
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید