گزارش: نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed یک عنوان نسل نهمی واقعی خواهد بود

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱

به تازگی گزارشی از جانب منابع داخلی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) منتشر شده است که به جزئیات جدیدی در مورد نسخه‌ی بعدی سری محبوب Assassin’s Creed اشاره دارند.

آخرین نسخه‌ی سری Assassin’s Creed که تحت عنوان Valhalla شناخته می‌شود، سال گذشته به بازار عرضه شد و مورد استقبال بازی‌بازان قرار گرفت. با این که کیفیت بازی Assassin’s Creed Valhalla در حد بسیار مطلوبی قرار داشت اما باز هم طرفداران با یک عنوان بین نسلی مواجه بودند که به صورت کامل از نهایت قدرت کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس استفاده نمی‌کرد. در همین راستا، اخیرا گزارش‌هایی منتشر شده است که نشان می‌دهند نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed یک عنوان نسل نهمی واقعی خواهد بود.

طبق شایعه‌های منتشر شده، احتمالا نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed در آسیای شرقی جریان خواهد داشت و استودیوی Ubisoft Sofia در راس گروه تولیدی آن قرار دارد. با این که استودیوی مذکور از برترین توسعه‌دهندگان زیرمجموعه‌ی یوبی‌سافت به شمار نمی‌آید اما تاکنون در ساخت دو عنوان فرعی Assassin’s Creed Rogue و Assassin’s Creed III: Liberation نقش داشته است. همان‌طور که می‌دانید، دو بازی مذکور در مقایسه با سایر عناوین این سری با استقبال کمتری مواجه شدند و همین امر نیز تا حدودی طرفداران را نگران کرده است.

با توجه به شایعات مبنی بر شخصیت اصلی مونث نسخه‌ی بعدی Assassin’s Creed، به نظر می‌رسد این بازی یک عنوان کوچک‌تر و فرعی به مانند دو نسخه‌ی Liberation و Rogue بوده و ساختاری کاملا متفاوت و کوچکتر نسبت به سه نسخه‌ی نقش‌آفرینی اخیر داشته باشد. در واقع اگر استودیوی Ubisoft Sofia توسعه‌دهنده‌ی اصلی این بازی باشد، احتمال انتشار یک نسخه‌ی فرعی دیگر برای هواداران Assassin’s Creed وجود دارد.

با این حال، تمامی اطلاعات فوق در حد شایعه هستند و باید تا اعلام رسمی شرکت یوبی‌سافت منتظر بمانیم.

56
6
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید