بهارتان گیمفایی‌!؛ رونمایی از کاور و مطالب مجله ی شماره ۲۴ گیمفا، ویژه ی نوروز ۱۴۰۰

سعید آقابابایی
مجله گیمفا ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت شما کاربران گرامی وبسایت گیمفا. امیدوارم که سالم و سلامت بوده و اوضاع زندگی بر وفق مرادتان باشد تا با خاطراتی شیرین از سال ۱۳۹۹ به استقبال سال ۱۴۰۰ بروید (هر چند که واقعا سال خوبی نبود) و به امید خدا یکی از بهترین سال‌های زندگی همه‌ی ما باشد. در سال ۱۳۹۹ در وبسایت گیمفا خوشبختانه موفق شدیم تا به لطف و مدد حمایت‌های بی‌دریغ شما، تمامی بازی‌های جدید را به موقع برای شما نقد کنیم و بازی‌های آینده را نیز با مقالات پیش‌نمایش و اولین نگاه پوشش دادیم، به طوری که هیچ بازی‌ای از قلم نیفتاد. در کنار این‌ها، انواع مقالات ۱۰ برتر هدف‌دار به همراه ویدئوهای مختلف نیز تقدیم شما گردید و با ۳ راهنمای قدم به قدم مختلف، مهمان بازی‌های شما شدیم. با این که انجام تمامی این کارها برنامه‌ریزی و دقت و زمان زیادی می‌خواست ولی به لطف شما انجام شد و از آن مهم‌تر این که باعث نشد ما از عرضه‌ی مجله‌ای بسیار باکیفیت و عالی برای شما غافل شویم و به طور مرتب هر ۲ فصل، مجله‌ی گیمفا را با حداکثر کیفیت ممکن تقدیم شما کردیم. در حقیقت تمامی بازی‌های جدید توسط تیم گیمفا دو بار نقد شده‌اند، آن هم توسط دو شخص مختلف و در دو مقاله‌ی کاملا مجزا در مجله و سایت، تا هر نوع سلیقه‌ای پوشش داده شود. همین‌طور برای عناوین بزرگ آینده نیز پیش نمایش‌هایی نوشته شده‌اند تا شما عزیزان از خواندن مجله لذت ببرید و شاهد مقالاتی کاملا متفاوت با سایت در آن باشید. به این امید که این تلاش بسیار زیاد و شبانه‌روزی تیم تحریریه‌ی گیمفا مورد توجه شما عزیزان واقع گردد و موجبات رضایت شما را فراهم آورد. این مجله که شماره‌ی بیست و چهارم محسوب می‌شود، به صورتی ویژه و مخصوص تهیه شده است، زیرا که به عنوان یک عیدی از سوی گیمفا به کاربران عزیزمان محسوب می‌شود و در حقیقت، ویژه نامه‌ای برای عید نوروز سال ۱۴۰۰ است که تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

شماره‌ی سیزدهم مجله گیمفا که آغاز سری جدید این مجله بود، در ۳ ماهه‌ی تابستان سال ۹۵ برای شما عزیزان منتشر گردید و خوشبختانه بازخوردهای بسیار خوبی را نیز دریافت نمود. حالا ۱۱ شماره از آن زمان گذشته و به ویژه‌نامه‌ی عید نوروز سال ۱۴۰۰ رسیده‌ایم، یعنی شماره‌ی بیست و چهارم مجله‌ی اختصاصی گیمفا. در این شماره سعی کرده‌ایم تا علاوه بر بالابردن کیفیت، کمیت را نیز بالا ببریم و مجله‌ای پر و پیمان‌تر را برای شما عزیزان آماده نماییم. در این مطلب قصد داریم تا از کاور مجله‌ی ۲۴ گیمفا که ویژه‌نامه‌ی نوروز ۱۴۰۰ است رونمایی کنیم تا اشتیاق شما برای دانلود آن در روز دوم عید نوروز ۱۴۰۰ که زمان انتشار مجله است، بیشتر شود. برای کاور این مجله، دست روی یکی از عناوین موردانتظار و بسیار بزرگ سال جاری میلادی که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد، گذاشته‌ایم. بله منظور ما بازی Resident Evil Village است که این بار کاور مجله‌ی بیست و چهارم گیمفا را با هنرنمایی گرافیست توانمند گیمفا، آقای ربین قهرمانی، به خود اختصاص داده است و آرزو داریم که این طرح و این کاور مورد توجه شما عزیزان و دوستان خوبم نیز واقع شود.

در مجله‌ی بیست و چهارم گیمفا مطالب بسیار زیادی را مطالعه خواهید کرد که از آن جمله، می‌توان به نقد و بررسی عناوینی مثل Cyberpunk 2077 و Demon’s Souls Remake و  Immortals Fenyx Rising و همین‌طور پیش‌نمایش بازی‌هایی مثل Resident Evil Village و Far Cry 6 و بسیاری مطالب و مقالات جانبی دیگر از قبیل مقالات ۱۰ برتر مانند “برترین عناوین نسل هشتم بازی‌های ویدیویی”، اشاره کرد که امیدواریم موجبات خرسندی شما عزیزان را فراهم آورد. همان‌طور که خدمت شما عرض کردم، مجله‌ی بیست و چهارم گیمفا که یازدهمین شماره از سری جدید آن محسوب می‌شود را می‌توانید در روز دوم عید نوروز ۱۴۰۰ از وبسایت گیمفا دانلود نمایید. بیشتر از این پرحرفی نمی‌کنم و در ادامه، شما را به تماشای کاور شماره‌ی ۲۴ مجله‌ی دیجیتالی گیمفا، ویژه‌نامه‌ی نوروز ۱۴۰۰ دعوت می‌کنم. امیدواریم که از این مجله رضایت داشته باشید که رضایت شما اولین اولویت گیمفا است.


کاور رسمی شماره‌ی بیست و چهارم مجله‌ی گیمفا دیجیتال:


مدیر مسئول: کسری نراقی

سردبیر: سعید آقابابایی

طراح و صفحه‌آرایی: ربین قهرمانی

اعضای تحریریه‌ی مجله: سعید آقابابایی – مصطفی زاهدی – امیر مهدی نامجو – مهدی ملکی – سجاد باقریان


برخی از مطالبی که در این شماره می‌خوانید:

نقد و بررسی‌ها:

Cyberpunk 2077

Demon’s Souls Remake

 Immortals Fenyx Rising

Hitman 3

Hades

Medium

و …

پیش نمایش ها:

Resident Evil Village

Far Cry 6

و …

مقالات:

برترین عناوین نسل هشتم بازی‌های ویدیویی

برترین بازی‌های موبایل ده سال اخیر

روزی روزگاری: نقد و بررسی The Darkness


برخی صفحاتی که در مجله خواهید دید

( به علت حجم بالای تصاویر، در جهت بارگذاری سریع‌تر، از کیفیت تصاویر کاسته شده است )


 

33
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید