سه ماد افزایش گرافیک برای بازی Valheim منتشر شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

امروز سه ماد جالب برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت که به بهبود کیفیت آن می‌پردازد. ضمنا برای آشنایی بیشتر طرفداران، تصاویری از این مادها در دسترس قرار گرفته است که توصیه می‌کنیم آن‌ها را از دست ندهید.

Valheim از سری آثار جذاب در ژانرهای اکشن و جهان‌باز است که تنها چند روز از انتشار آن می‌گذرد. خوشبختانه این بازی تا این لحظه با استقبال بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان مواجه شده است و بیش از ۴ میلیون طرفدار دارد. در همین راستا، برنامه‌های سازندگان آغاز شده است تا آن‌ها بتوانند با پشتیبانی خوب خود، افراد بیشتری را به سمت بازی خود جذب کنند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده هستید، Valheim را به هیچ عنوان از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت آیرون گیت (Iron Gate) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده داشته است. چند روز قبل هم یک به‌روزرسانی برای این اثر منتشر شد که به رفع باگ‌ها و افزایش قدرت سرورها پرداخت.

بدون شک Valheim در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های جهان به شمار می‌رود و عده‌ی زیادی در حال تجربه‌ی آن هستند. در همین راستا، بازار ساخت ماد برای این عنوان هم حسابی داغ شده است و هر چند روز یک بار، مادهای جالبی به دست هواداران می‌رسد. امروز هم سه ماد از مادسازان خوش‌ذوق مختلف در دسترس قرار گرفته است که کیفیت و گرافیک بازی را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد. این مادها در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دانلود هستند. در ادامه هم می‌توانید تصاویر مربوط به مادها را تماشا کنید.

بازی Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در مورد انتشار نسخه‌ی اصلی هنوز خبری به دست هواداران نرسیده است اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

8
2

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید