حالت تازه‌ای به بازی The Division 2 اضافه خواهد شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

استودیوی یوبی‌سافت (Ubisoft) همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، قصد دارد تا پشتیبانی خود را از بازی The Division 2 ادامه دهد. در همین راستا، به زودی حالت جدیدی به این اثر اضافه خواهد شد تا طرفداران را به وجد بیاورد.

The Division 2 از سری آثار تیراندازی، اکشن، بقا و نقش‌آفرینی به صورت سوم شخص است که ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی به دست هواداران رسید. این بازی از دو سال قبل تا کنون با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده و به همین دلیل، تیم سازنده در تلاش است تا به محتویات آن اضافه کند. حال باید دید که اضافه شدن این ویژگی‌ها و محتویات، این بازی را جذاب‌تر خواهد کرد یا خیر. گفتنی است که دو استودیوی مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) و یوبی‌سافت به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

استودیوی سازنده برنامه‌های فراوانی را تا سال ۲۰۲۲ میلادی برای بازی The Division 2 در نظر دارد. به زودی قرار است حالت تازه‌ای به منوی این بازی اضافه گردد تا بازی‌بازان از آن لذت ببرند. در این بخش قادر هستید تا به نقشه‌ای پهناور قدم گذاشته و با از بین بردن سایر افراد، امتیازات دلخواه خود را کسب کنید. به گفته‌ی سازندگان، ماموریت‌های متنوعی در این بخش وجود دارد که انجام دادن آن‌ها به زمان زیادی نیاز خواهد داشت. البته هنوز جزئیات چندانی پیرامون این حالت در دسترس قرار نگرفته است و بازی‌بازان حتی از نام آن هم بی اطلاع هستند.

بازی The Division 2 در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص بخش گفته شده، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

8
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید